Menu

Як зігрітися у люті морози і провести час із користю для здоров`я

  • Автор 
Каток в Ирпене Каток в Ирпене

Не дивлячись на те, що по всій країні лютують морози, в центрі Ірпеня, як завжди, можна зустріти і дітей, і дорослих, що гуляють. Кожен зігрівається, як може. Хтось п`є каву або чай, хтось глінтвейн. А когось такий мороз надихає на активний відпочинок. Нарешті стала в нагоді ковзанка, що розташована в центрі Ірпеня, поблизу пам`ятника Т. Шевченкові.

Не дивлячись на те, що по всій країні лютують морози, в центрі Ірпеня, як завжди, можна зустріти і дітей, і дорослих, що гуляють. Кожен зігрівається, як може. Хтось п`є каву або чай, хтось глінтвейн. А когось такий мороз надихає на активний відпочинок. Нарешті стала в нагоді ковзанка, що розташована в центрі Ірпеня, поблизу пам`ятника Т. Шевченкові. Залюбки тут зігрівається малеча. І не лише зігрівається, а ще і загортовується, на відміну від однолітків, що проводять час за гаджетами, сидячи вдома. Надвечір тут більшає дорослих. Це чудова нагода провести час із дітьми, катаючись разом. Також це незвичайне місце для романтичного побачення або знайомства під музику. Якщо у вас є власні ковзани, то година катання обійдеться у 25 грн. Якщо ж немає, то разом із прокатом ковзанів діють наступні ціни:

для дітей до 14 років 30 хвилин – 30 грн, година – 45 грн. Для дорослих 30 хв. – 40 грн., година – 55 грн. Час на перевдягання не враховується. Ковзанка працює у будні з 12:00 до 22:00, у вихідні з 10:00 до 23:00.

Якщо ви або ваша дитина не вміє кататися, можна скористатися послугою тренера (за ціною ковзанів).

Отже, усі на ковзанку! Зігріватися та зміцнювати здоров`я!

 

katok irpen

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины