Menu

Творче зростання молоді нашого краю у художньому пленері "Зима в Ірпені 2018"

  • Автор  Євгенія Харгрі
В Ірпені відбувся художній пленер "Зима в Ірпені 2018" В Ірпені відбувся художній пленер "Зима в Ірпені 2018"

Художній пленер "Зима в Ірпені 2018" – прекрасний мистецький проект, що тривав протягом двох зимових тижнів і символічно фінішував у День усіх закоханих.
Плідна творча робота учасників проекту дала потужні результати і показала високий рівень мистецької культури нашого краю.


Вихованці художньої школи "Irpen Art School", юні талановиті митці, мали можливість творити пліч-о-пліч з такими метрами образотворчого мистецтва як Михайло Довгань, Олександр Ольхов, Василь Красьоха, Костянтин Могилевський. Завдяки майстерній роботі головного організатора пленеру, начальника Відділу культури, національностей і релігій Євгенії Антонюк, увесь арт-захід пройшов на одному диханні, а картини, що створено протягом пленеру, надзвичайно влучно передали чарівність і романтичність природи ірпінського краю.
Працювали вихованці "Irpen Art School" у техніці "графіка" на крафтовому папері формату А2, застосовуючи лайнери і білила. Мотивом для творів мистецтва стали види Ірпеня з вікон творчої атмосфери школи, з яких відкриваються чудові урбаністичні краєвиди міста. Завдяки такому практичному рішенню, усі учасники пленеру перебували у комфортних умовах творчої праці.
Керівник Художньої школи "Irpen Art School" Євгенія Харгрі поділилася своїми враженнями від зимового пленеру: "Черговий насичений творчістю пленер в одну мить увійшов до історії мистецтва як подія самобутня, ексклюзивна. Приємно, що кожен арт-проект є прекрасною і продуктивною роботою однодумців".

 

Учасниками зимового пленеру стали вихованці: Валерія Овчіннікова (16 років), Валерія Зіневська (15 років), Анастасія Малишева (15 років), Ніка Багрій (14 років), Єлизавета Мартіна (15 років), Дарія Калашнік (16 років). Варто зазначити, що вихованці художньої школи "Irpen Art School" беруть участь у різних мистецьких проектах на регулярній основі, здобуваючи досвід, потужну практику, цікаві творчі знайомства.


Усім поціновувачам мистецтва пропонуємо долучитися до соц.мережі школи в instagram: https://www.instagram.com/irpen_artschool/
Художня школа академічного рисунку і живопису "Irpen Art School" запрошує на навчання дорослих і дітей (від 8 років)
До уваги маємо важливу інформацію: в "Irpen Art School" оновлено контактні номери телефонів: +3 8 (098) 101-66-22; +3 8 (050) 101-66-22

Зростаємо творчо разом!


Фото робіт

1. Дарія Калашнік (16 років)

1 Дарія Калашнік 16 років

2. Валерія Овчіннікова (16 років)

2 Валерія Овчіннікова 16 років

3. Анастасія Малишева (15років)

3 Анастасія Малишева 15 років

4. Валкрія Зіневська (15 років)

4 Валерія Зіневська 15 років

5. Ніка Багрій (14 років)

5 Ніка Багрій 14 років

6. Єлизавета Мартіна (15 років)

6 Єлизавета Мартіна 14 років

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины