Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Всеукраїнська організація воїнів АТО допомагає громаді селища Ворзель повернути в громадську власність бюджетний дитячий садочок

Всеукраїнська організація воїнів АТО допомагає громаді селища Ворзель повернути в громадську власність бюджетний дитячий садочок

На сьогоднішній день у селищі Ворзель черга в дитячий садочок складає 40 -50 дітей на місце. Через перевищення груп у два рази, діти хворіють по декілька разів на місяць, а дитячий садочок ДНЗ № 13 потребує капітального ремонту.
Без проведення конкурсу та тендеру, рішенням Ворзельської селищної ради від 22 серпня 2013 року було винесено ухвалу про зміну цільового призначення рекреаційної ділянки санаторію «Зірка» депутату шостого скликання та забудовнику Є. Юрченко під багатоповерхову забудову - компанії "Добробут плюс".


Оформляє договір пайової участі, щодо зміни цільового призначення санаторію «Зірка», а також договір на забудову соціального садочку під ключ секретар Ворзельської селищної ради Риженко Л.В., і в 2017 році святкує квартирне новосілля свого батька в цьому ж домі, де знаходиться дитячий садочок. Офіційно засновниками дитячого садочку «Світограй» є Е.Юрченко та Дроботова І.Ю., яка й очолює дитячий садочок «Світограй». Оплата за освітні послуги в навчальному закладі велася на два приватні рахунки, а бухгалтерській облік в дитячому садочку взагалі не вівся.

 

Так званий дитячий заклад не мав ліцензії, а балансоутримувач взагалі не відомий, тому договори які укладала Дроботава І.Ю. були фіктивними, а обов’язки по цьому договору не були виконані.

 

Последнее изменениеВоскресенье, 28 января 2018 22:15

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины