Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 25 января 2018 17:49

Першого заступника Ірпінського міського голови Д.Христюка визнанно "корупціонером"

Автор Прес-служба прокуратури Київської області
Христюка визнали корупціонером Христюка визнали корупціонером

Прокуратура Київської області в апеляційній інстанції довела законність рішення суду, яким першого заступника Ірпінського міського голови визнанно винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого Законом України «Про запобігання корупції»

 

У середу, 24 січня, Апеляційний суд Київської області підтримав позицію прокуратури Київської області та залишив без змін рішення Ірпінського міського суду, яким першого заступника Ірпінського міського голови визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого Законом України «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, перший заступник Ірпінського міського голови, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції» на початку 2017 року придбав у власність квартиру, в Ірпінському регіоні, вартість, якої перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, однак, в порушення вимог статті 52 вищевказаного Закону, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування не вніс взагалі.

Таким чином, перший заступник Ірпінського міського голови вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

 

Дополнительная информация

Прочитано 1377 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины