Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Прокуратурі вдалося попередити забудову 15 га земель лісогосподарського призначення в Ірпені

Застройка поймы Застройка поймы

Завдяки принциповій позиції прокуратури Київської області вдалося попередити можливість забудови чергової земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 15 га в межах міста-курорту Ірпеня, яка на підставі незаконної заяви Ірпінського міського голови була відчужена з власності держави у комунальну власність, а в подальшому було змінено її цільове призначення під будівництво багатоповерхівок.

 

На підставі заяви Ірпінського міського голови державним реєстратором внесено запис про державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку площею 15 га без відповідної правової підстави.

Водночас, встановлено, що вказана земельна ділянка на законних підставах перебуває у власності держави та у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство» для лісогосподарських потреб.

Крім того, мером Ірпеня, всупереч рішення господарського суду Київської області, яким ще у 2012 році повністю задоволено позовні вимоги прокуратури Київської області та скасовано рішення міськради про зміну цільового призначення вказаної земельної ділянки з «лісогосподарського призначення» на «для будівництва багатоповерхових житлових будинків та громадської забудови» та визнано недійсними видані на його підставі правовстановлюючі документи, повторно подано аналогічну заяву до державного реєстратора.

Відтак, окружним адміністративним судом міста Києва підтримано позицію прокуратури Київської області та задоволено позов про скасування державної реєстрації права комунальної власності з цільовим призначенням «для будівництва багатоповерхових житлових будинків та громадської забудови» на земельну ділянку лісового фонду площею 15 га.

Прокуратура Київської області рішуче реагує на порушення законодавства у сфері земельних відносин, завдяки кропіткій роботі прокурорів вдалося зберегти ліс від чергової забудови в межах міста-курорту Ірпеня.

Последнее изменениеСреда, 24 января 2018 23:25

Дополнительная информация


Комментарии   

+5 #1 Миколай 25.01.2018 01:36
А где пидозра Карплюку по 364 КК по этому факту?
Цитировать
+5 #2 Юрист 25.01.2018 16:35
Если это решение отменено и действия регистратора признаны неправомерными то прокуратура имеет все возможности предьявить обвинение и гос.реистратору Держгеокадастра и городскому голове Ирпеня Карплюку. Посмотрим как Чибисов предьявит овинение Карплюку по украденным 15 Га. ))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины