Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 24 января 2018 18:01

Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р.

Автор
Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р. Наповнення садочків та 1-3 класів шкіл м. Ірпінь станом на 2018 р.

Це вже моє хобі: періодично запитувати інформацію щодо наповнюваності садочків та 1-3 класів шкіл нашого міста. Пропоную і Вам для ознайомлення чергову статистику такої болючої та проблемної сфери в нашому місті.
Отже, станом на 17.01.2018 року, загалом, на вступ до садочків в м. Ірпінь більше 3000 тисяч дітей.


Проектна потужність всіх дошкільних закладів м. Ірпінь – 1324 Зараз, вже виховується 2 231 дитина.
Нагадаю, що в 2016 р. в садочках РЕГІОНУ (а це не лише Ірпінь, а й Ворзель, Гостомель та Коцюбинське) навчалися 2910 дошкільнят. З них, виключно до ДНЗ м.Ірпінь зараховано 1736 дітей. Проектна потужність 2016 року в ДНЗ = 1185 дітей.

 

Свіжа інформація по наповнюваності шкіл та садочків Ірпінського регіону


Отже, зовсім не відчутні зміни з новим садком «Колібрі». Черги лише виросли, потужності садочків вкотре перевищені, і як видно, перевищені більше аніж в 2016 р.
Проектна потужність ДНЗ місцями перевищена в 1,5 рази, місцями більше ніж в 2 рази, для прикладу: садочок «Лісова пісня» має найбільшу проектну потужність – 350 дітей, усього дошкільнят, що виховуються в садку – 530 (перевищення в півтора рази). На 2018 р. до цього садка в черзі записано 829.


В районі вул. Ново-Оскольської та Мечникова, що має дуже щільну забудову, яка динамічно зростає, працює лише один ДНЗ «Колібрі», що має проектну потужність в 140 осіб, та виховує вже 300 дітей. Перевищення більше аніж в 2 рази. На черзі, станом на 2018 р., до цього садочку записані 617 дітей. Це другий садок в місті, після «Лісової пісні», що має таку кількість дітей в черзі. Можливостей садочка вже не вистачає навіть на цей рік, що казати про наступні?
Колибри Ирпень

В принципі, це питання відноситься до кожного садка, окрім, УВАГА, Дошкільного відділення НВО «Освіта». Станом на зараз, в ньому відсутнє перевантаження, на місці 100 осіб, виховується всього 75 дітей. Причина недобору в даний садочок - не відома.


Щодо ДНЗ смт.Гостомель, смт.Ворзель та смт. Коцюбинське, вони, також, мають своє перевантаження та певні черги. Наприклад, садочок «Берізка», смт Ворзель, має найменшу чергу на 2018 рік – 16 дітей. Найбільша черга в ДНЗ «Веселка», смт. Гостомель, – 319 осіб.
Тепер, поглянемо на 1-3 класи шкіл регіону.
Три школи м. Ірпінь, мають другу зміну. Лідером серед них є 17 школа, де 17 класів навчаються в другу зміну. Нагадую, саме ця школа є єдиною на весь куток величезних забудов та перспективних новобудов, що біля парку «Центральний» та в районі зі старими назвами «Машторф» та «БТР».
Не переповненими школами є
- школа №3 м.Ірпінь, де проектна потужність 1700 дітей, а навчається 1237 дітей;
- школи смт. Гостомель, окрім школи №14;
- школи смт.Ворзель;
- школа №18 смт. Коцюбинське (НВК має невелике перевантаження).
Ліцей «ІЛІТ» ще не має встановленої потужності, але навчає 75 дітей (1-3 класи відсутні).

---------------------------------------------

Update: Виникло питання, що кількість шкіл з другою зміною є не точною.  В телефонній розмові зі спеціалістом Управління освіти і науки було виявлено, що існують так звані «підзмінки» -  де  діти приходять ближче до 11 години. «Підзмінки» створені, щоб не робити повноцінну другу зміну, яка багатьох не влаштовує.   Всі другі зміни, що вказані в таблиці є вичерпними, за даними Управління освіти і науки. Якщо хтось володіє додатковою інформацією, пишіть в коментарях.

sadiki tabl

Прочитано 2307 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины