Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється з щоденним пасажиропотоком, що почало призводити до небезпечних ситуацій. Так вчора, о 7:40 відбулося ДТП. Після чергової зупинки маршрутка №7 не змогла далеко від’їхати від зупинки, тому що в неї від шаленого щоденого перевантаження відвалилося колесо. Ніхто не постраждав. Таких ситуацій можна було б уникнути, якщо на маршруті працюватиме більше автомобілів і рівень навантаження на них зменшиться.

 

Деякі коментарі події в соцмережах:
- Ну вот и логическое завершение ситуации с маршрутом номер 7. Отвалилось колесо... слава Богу когда выезжали с остановки, а не на ходу!....
- 7-40 утра... хорошо каникулы и ребенок в маршрутке был один (мой) ....
- Район расширяется, новостройки растут как грибы. А маршруток добавили аж 1 машину! Семерки едут перекошеные, люди как шпроты в банках, а зачастую все не вмещаются.
- Утром детки едут в школу с рюкзаками... на остановках после Машторфа в «семерку» уже не втиснуться... Уважаемое руководство города, ну может хоть это происшествие послужит знаком, что не все так распрекрасно с АТП 13250 и печально-известным маршрутом номер 7 ?!!!

Последнее изменениеСуббота, 06 января 2018 16:00

Комментарии   

-2 #1 Stepa 15.01.2018 23:51
Добро пожаловать Громадяне в феодализм. Доскакались суки.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины