Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 06 января 2018 01:38

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється

Автор Зореслав Бузенко

Громадський транспорт Ірпеня катастрофічно не справляється з щоденним пасажиропотоком, що почало призводити до небезпечних ситуацій. Так вчора, о 7:40 відбулося ДТП. Після чергової зупинки маршрутка №7 не змогла далеко від’їхати від зупинки, тому що в неї від шаленого щоденого перевантаження відвалилося колесо. Ніхто не постраждав. Таких ситуацій можна було б уникнути, якщо на маршруті працюватиме більше автомобілів і рівень навантаження на них зменшиться.

 

Деякі коментарі події в соцмережах:
- Ну вот и логическое завершение ситуации с маршрутом номер 7. Отвалилось колесо... слава Богу когда выезжали с остановки, а не на ходу!....
- 7-40 утра... хорошо каникулы и ребенок в маршрутке был один (мой) ....
- Район расширяется, новостройки растут как грибы. А маршруток добавили аж 1 машину! Семерки едут перекошеные, люди как шпроты в банках, а зачастую все не вмещаются.
- Утром детки едут в школу с рюкзаками... на остановках после Машторфа в «семерку» уже не втиснуться... Уважаемое руководство города, ну может хоть это происшествие послужит знаком, что не все так распрекрасно с АТП 13250 и печально-известным маршрутом номер 7 ?!!!

Прочитано 2219 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

-2 #1 Stepa 15.01.2018 23:51
Добро пожаловать Громадяне в феодализм. Доскакались суки.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины