Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 23 декабря 2017 17:15

Поки чиновники піаряться фотографіями, пересуватися по Ірпеню можна тільки стрибками, як Супер Маріо. Фото. Відео та коментарі

Автор
Поки чиновники піаряться фотографіями, пересуватися по Ірпеню можна тільки стрибками, як Супер Маріо. Фото. Відео та коментарі Поки чиновники піаряться фотографіями, пересуватися по Ірпеню можна тільки стрибками, як Супер Маріо. Фото. Відео та коментарі

Після раптового настання зими (в грудні) вулиці Ірпеня перетворилися на суцільне снігове місиво. Красиві фотографії прибраних вулиць залишилися лише на фотографіях чиновників, а пересування по місті стало можливим лише обережними стрибками.

 Уборка снега в Ирпене

Вулиці не прибрали від снігу навіть на центральній площі, підтоплений сніг утворює величезні калюжі, ходити по тротуарах просто небезпечно через лід. Що б не намочити ноги пішоходам доводиться перестрибувати численні калюжі. Особливо важко доводиться пенсіонерам та молодим мамам з колясками.

Уборка снега в Ирпене

Вся робота комунальних служб і чиновників зводиться до фотосесій в окремих ділянках міста.

Офіційну групу КП "Контроль благоустрою міста" Ірпінської міської ради  завалили численними скаргами.

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

Натисніть на фото для збільшення

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

Уборка снега в Ирпене

 

Прочитано 900 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

0 #1 Мира 24.12.2017 10:08
Хоч тротуари в центрі і розчищені,заїхати та з'їхати з коляскою дуже важко через "месиво",яке утворилося від поибирання ковшом
Цитировать
+1 #2 hyt 25.12.2017 14:58
Уверен что любой кто этим возмущен будь он мэром сделал бы лучше. Проблема только в том что он не мэр. Вопрос почему он не мэр?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины