Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 19 декабря 2017 16:31

Київська обласна прокуратура розкриває факти інформаційної маніпуляції командою Карплюка

Автор Прес-служба прокуратури Київської області
Київська обласна прокуратура розкриває факти інформаційної маніпуляції командою Карплюка Київська обласна прокуратура розкриває факти інформаційної маніпуляції командою Карплюка

Незважаючи на безпідставні заяви та надумані акції протесту оточення Ірпінського міського голови, прокуратура Київської області і надалі буде повертати у власність держави незаконно роздану землю приватним структурам та відстоювати права держави.

Незважаючи на безпідставні заяви та надумані акції протесту оточення Ірпінського міського голови, прокуратура Київської області і надалі буде повертати у власність держави незаконно роздану землю приватним структурам та відстоювати права держави

Останнім часом деякі ЗМІ поширюють інформацію, що прокуратура області здійснює тиск на Федерацію мотоциклетного спорту України та намагається відвести землю для подальшої забудови.

Прокуратура Київської області заявляє, що це наклеп та вказані заяви не відповідають дійсності.

Наголошуємо, що позовні вимоги прокуратури не стосуються мотоциклетного спорту, а мають на меті скасувати рішення Бучанської міської ради, якими незаконно виділено 60 га землі, які належали Національному аграрному університету та незаконно були передані приватним структурам, зокрема, приватному підприємству «Сона», яке самовільно та незаконно звело банний комплекс біля річки Буча.

 

Одночасно зазначаємо, що мототраса була заснована саме з часу, коли земельна ділянка належала державі в особі Національного аграрного університету, а з часів передачі приватній структурі її почали активно забудовувати, зокрема, під розміщення банного комплексу.

 

 

 

Прокуратурою встановлено, що Бучанська міська рада незаконно надала в оренду строком на 49 років приватному підприємству державні землі, які належали Національному аграрному університету, площею 12 га. Міська рада вийшла за межі своїх повноважень, оскількі такі рішення могли прийматися лише за погодженням Кабінету Міністрів України.

Зважаючи на виявлені порушення на початку поточного року прокуратура Київської області звернулась до господарського суду Київської області із позовом про визнання недійсними рішень ради, визнання недійсним укладеного на підставі рішення договору оренди земельної ділянки та повернення землі.

Господарський суд Київської області визнав позовні вимоги прокуратури обґрунтованими та прийняв рішення про задоволення позову в повному обсязі.

Відповідачами у справі подано апеляційну скаргу на дане рішення, розгляд якої триває.

Поряд із цим зазначаємо, що не дивлячись на спробу приватних структур з оточення Ірпінського міського голови обмовити органи прокуратури, винятково у судовій площині прокуратура Київської області доведе незаконність дій Бучанської міської ради та відновить порушені права держави.

Прокуратура Київської області систематично вживає заходів щодо повернення державі з незаконного володіння інших земель Національного аграрного університету, загалом таких позовів пред’явлено на площу понад 120 га.

Протягом поточного року прокуратурою Київської області пред’явлено позовів на загальну суму понад 5 млрд грн, на даний час державі повернуто майже 18 тисяч га на загальну суму майже 2 млрд грн.

І наостанок, прокуратура Київської області рішуче підтримує розвиток спорту в регіоні.

Дополнительная информация

Прочитано 1298 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 Гостомель 19.12.2017 21:27
Карплюк договорился с Прилипко и хочет обьединить Громады в одно целое. Но жители Гостомеля выступают против этого. Скоро ваш Карплюк лопнет. Его место в зоне строгого режима. На параше. Как можно обьединять города не спросив жителей и общественное мнение? Петушмен
Цитировать
0 #2 От людей 22.12.2017 23:50
Это Мико базарит? Непосрэдственно? )))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины