Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 16 декабря 2017 14:02

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева!

Автор Ініціативна група
ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ! Можливість зупинити шалену забудову нашої території та зберегти останні дерева!

До УВАГИ мешканців наступних кварталів:

квартал «Криничка», що обмежений:
• вулицями Ново-Оскольська, Гоголя, Льва Толстого;
• провулком, що межує з водостоком від гідрологічного заказника «Криничка» та веде з вулиці Ново-Оскольська до самого джерела гідрологічного заказника «Криничка»;
• територією гідрологічного заказника «Криничка»
квартал «Чорний гай», що обмежений вулицями: Ново-Оскольська, Джерельна, Григорія Сковороди; провулком, що з’єднує вулиці Григорія Сковороди (початок провулка — вул.Григорія Сковороди,3) та Ново-Оскольська (кінець провулка — вул. Ново-Оскольська,14).
Квартал «БТР», що обмежений:
• вулицями: Ново-Оскольська, Гайдамацька, Григорія Сковороди;
• провулком, що з’єднує вулиці Григорія Сковороди (початок провулка — вул.Григорія Сковороди,3) та Ново-Оскольська (кінець провулка — вул. Ново-Оскольська,14);
• трасою, що з’єднує завод «БКЗ» із населеним пунктом «Забуччя»
квартал «Дружний», що обмежений вулицями Льва Толстого, Лисенка, Давидчука, Гоголя.

 

komment yablunovskogo

24 грудня 2017 року з 12-00 до 16-00 актовому залі табору Дружний по вулиці Давидчука, 48, м. Ірпінь будуть проведені Місцеві громадські слухання.
Карта кварталу проведення Громадських слухань:

grom sluhannya

Ці Громадські слухання – ініціатива мешканців!

Прийдіть, і заявіть свою волю з наступних питань:
1. Затвердження збереження цільового призначення території кварталів як зони збереження території садибної забудови.
2. Визнання унікальності гідрологічного заказника «Криничка» не тільки як гідрологічного заказника, а й історичної Святої пам’ятки Київської області, вік якої сягає століття та наведення благоустрою на території гідрологічного заказника «Криничка» відповідно до Законодавства України
3. Надання статусу зелених зон загального користування з відповідним юридичним оформленням ряду територій.
4. Забезпечення збереження цільового призначення території санаторію «Ясний» по вул.Глінки, 4, кадастровий номер земельної ділянки 3210900000:01:082:0017 площею 4,28 га зеленою зоною обмеженого користування із збереженням існуючих дерев та вирішення подальших варіантів її використання.
5. Забезпечення збереження всієї території дитячого табору «Дружний» по вул.Давидчука, 48 як зеленої зони обмеженого користування у вигляді збереження існуючого цільового призначення відповідно до термінології генерального плану — «КВТ» — зони установ відпочинку та туризму.
6. Організація системи водовідведення каналізаційних стічних вод з приватного сектору по вулиці Ново-Оскольська та провулків, що виходять на вулицю Ново-Оскольська.
7. Вирішення питання щодо забезпечення мешканців кварталу в необхідній кількості місцями в школах та дитячих садочках.
8. Вибори уповноваженого представника територій вищезазначених кварталів до складу майбутньої Погоджувальної комісії з узгодження спірних питань між громадськістю і замовниками містобудівної документації (Генерального плану м. Ірпінь та ін.)
9. Деякі інші питання планування розвитку кварталів.

Карта розміщення місця проведення:

grom sluhannya2


Право голосу на зазначених місцевих громадських слуханнях мають мешканці, що постійно проживають на території наступних кварталів: квартал «Криничка», квартал «Чорний Гай», квартал «Дружний», квартал «БТР» та мають право голосу на місцевих виборах. Тому, з собою мати паспорт з пропискою в вище зазначених районах (для реєстрації). Якщо ви власник нерухомості в зазначених кварталах, з собою мусите мати документ, що це підтверджує.

Є питання та пропозиції — дзвоніть на номери:
099 942-41-01 (вайбер)
098 442-20-52
063 79-025-79 Поліщук Андрій

Нам потрібно об’єднуватися для захисту наших інтересів

Прочитано 1321 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+5 #1 Ядвига 17.12.2017 05:15
Да Карплюк усрется но не даст провести эти общественные слушания. Подошлет своего жополиза и шестерку Петю Щербину.
Цитировать
+1 #2 Леснік 22.12.2017 18:06
Ядвига слухання вони дадуть провести але чи будуть реагувати на наші рішення. Андрій молодець так тримати ми заставим їх прислухатись до думки громади коли буде таких людей як Андрій побільше. А на рахунок Щербини круто це хамло рідке
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины