Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 16 декабря 2017 01:45

Незабаром новим маршрутом об’єднаються дві частини Ірпеня

Автор Олександр Ткач
Незабаром новим маршрутом об’єднаються дві частини Ірпіня Незабаром новим маршрутом об’єднаються дві частини Ірпіня

На засіданні Ірпінського виконкому, яке відбулося 12-го грудня було прийняте одно із рішень – про об’єднання автобусних маршрутів № 18 та № 6. Після реалізації цього задуму можна буде з мікрорайону СМУ по реставрованій об’їздній дорозі (вул. Підгірна) під залізничним мостом дістатися до іншого кутка Ірпеня – Машторфу і БТР. Таким чином новий маршрут пов'яже північну і південну частини міста.

 

При цьому маршрут прослідує біля багатьох об’єктів соціальної інфраструктури та навчальних закладів – Центрального ринку, управління соцзахисту, поліклінік, Фіскального університету, дитячої лікарні та ін.
Для початку плануються запровадити рейси з кінцевої зупинки о 9-й, 12-й та 16-й годинах.
Проблеми якості, комфорту транспортних послуг, мабуть найбільш актуальні в Приірпінні. Вони разом питання оптимізації схеми маршрутного транспорту активно обговорюються у громадському середовищі, на робочих нарадах перевізників, відділів економіки та інфраструктури ІМР.
Чекаємо оновлену схему та розклад нового маршруту, що будуть оприлюднені найближчим часом через соцмережі та місцеві засоби масової інформації.

Корисне посилання до теми транспорту - актуальній розклад руху приміських електропоїздів в мобільному додатку Android, скористуйтесь: https://play.google.com/store/apps/details

Прочитано 2163 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины