Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 04 декабря 2017 19:46

В Ірпіні на 30 копійок здешевіла вода і на 7,5 млн. доларів пішла земля забудовникам

Автор Ольга Григорьєва

Якщо у нас починають встановлювати ялинку і запускають відлік днів до Нового року – це означає, що треба підводити підсумки року. На жаль, вони останніми роками зовсім не веселі. Начибто пенсії перерахували, ціни на газ більше не підняли, а на послуги водопостачання ціни навіть знизили на 30 копійок після того, як навесні підняли. Можно жіти !


Тарифи, до речі, будуть наступні:

 Тариф на послуги

Діючий тариф з 12.05.2017 р. (грн. за м3) з ПДВ

Новий тариф  (грн.за м3) з ПДВ

Групи споживачів

послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем)

7,344

7,224

Всі групи споживачів, які знаходяться у багатоповерхівках в тому числі: населення комунального сектору,бюджетні установи та інші підприємства

послуга на водовідведення

11,82

11,64

Р А З О М:

19,164

18,864

А вот на 43-ій сесії Ірпенського міської ради, яка відбулася 30 листопада, 15 га заплави, орієнтовною вартістю 7,5 млн. доларів, депутати віддали під забудову богатоповерхівками. І хоча міськрада не мала права цього робити – наші народні обранці, які пройшли в депутати в команді «Нових облич», в черговий раз спаплюжили законодавство України. «За» проголосувало 24 депутата при трьох «проти».
Якось непомітно цього року до фракції «Нових облич» пристала нова назва – КіНО.

Розшифровується так: «Карплюк і «Нові обличчя». Правда точно? Але всі ці назви чіпляються до депутатів від нашого безсилля. Ми бачимо як команда КіНО все більше розвертається, не зважаючи на громадську думку і здоровий глузд. Як вона всього за 2 роки навчилася маніпулювати законодавством, отримувати вигоду завдяки довірливим жителям, застосовувати силу, прикидаючись беззахисною, спотворювати дані в податкових деклараціях, вводити в оману громадськість і нахабно багатіти виводячи з України свої капітали.

І ось вже змінюється екологія колись маленького Ірпеня, нестримно збільшується населення а разом з ним і проблеми соціальної інфраструктури. І всі ці процеси зростають як сніговий ком, але він не бутафорський, як біля центральної ялинки міста, а справжній, важкий і великий. Він може і придавити, якщо ми не навчимося захищати інтереси ірпінської громади - соціально-економічні, етичні, історичні.

 

Прочитано 1300 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины