Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 02 декабря 2017 10:57

Йде збір підписів під петицією, щоб побудували транспортну розв'язку м.«Академмістечко»

Автор Олександр Родін
Йде збір підписів під петицією, щоб побудували транспортну розв'язку м.«Академмістечко» Йде збір підписів під петицією, щоб побудували транспортну розв'язку м.«Академмістечко»

Таку петицію розробила Ольга Юріївна Павловская: «Через велику кількість приміського транспорту, перекрестя (Лемківської площі) бульвара Вернадського, проспекта Палладіна біля станції метрополітена потребує змін.

Щоденні кілометрові затори, додають великі проблеми для жителів прилеглих массивів.
Десятки приміських автобусів, які паркуються не за правилами та створюють перешкоди для комфортного та швидкого проїзду транспорту в обох напрямках.
В зв'язку з цим, просимо міську владу допомогли розбудувати це перехрестя.

Розробити проектну документацію та побудувати транспортну розв'язку біля метро «Академмістечко».

Звільнити площу, виходи з метрополітену від кіосків, магазинів. На місці побудувати паркувальні майданчики, та зупинки приміського транспорту (невеликий автовокзал). Це значно полегшить рух автомобілів по проспекту.
Вважаючи на те, що автобуси зупиняються у декілька рядів, вони створюють перешкоди для інших водіїв. Важливо те, що дорогою їздять великі вантажні автомобілі, що підвищує ризик виникнення аварійних ситуацій. На цьому перехресті завжди якийсь "хаос".

Розбудувати інші під’їзди до Києва з траси Р30 Ірпінь-Київ, з смт. Коцюбинське, Буча, Пуща-Водиця, Гостомель. Значна кількість автомобілів, які зустрічає ця розв`язка саме з цих міст. І всі вони проїжджають через це завантажене перехрестя. Треба розробити проектну документацію, побудувати транспортну розв'язку та покращити інфраструктуру біля метро Академмістечко».

Петиція була опублікована 26.09.2017. З кінця вересня почався збір підписів. Під таким зверненням до КМДА можуть підписатися практично всі, хто терпить незручності від цього кошмару транспортної розв'язки, але зібрано всього 310 підписів. До закінчення терміну збору підписів під петицією залишилися 22 дні! Треба зібрати ще 9690 підписів. Просимо відгукнутися всіх, хто зацікавлений в поліпшенні транспортної розв'язки біля станції метро «Академмістечко».

До речі, Київська міськрада вже звернула увагу на петицію і прийняла рішення про реконструкцію транспортної розв'язки і території в метро «Академмістечко». Проте, щоб від слів перейти до справи, підписання петиції допомогло б прискорити вирішення комплексу питань по реконструкції.


Підписати петицію можливо за посиланням: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6786


 

Прочитано 2146 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины