Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 29 ноября 2017 18:54

Депутаты от «Батькивщины» поддерживают дерибан в Ирпене: очередная афера ценой в 10 млн долларов

Автор Игорь Никитюк

Поки лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Володимирівна святкує перемогу в боротьбі за мораторій на сільськогосподарську землю, її однопартійці в Ірпені вікрито підтримують зміну цільового призначення тих-таки земель в заплаві річки Ірпінь, погоджуючись із незаконним рішенням скандальновідомого “інноваційного” мера Карплюка.

 Як стало відомо, останній, незважаючи на суспільний резонанс навколо цього питання, приймає незаконне рішення про виділення земельних ділянок с/г призначення під забудову, що спричинить неминучу катастрофу для всього Київського регіону.

Нагадаємо, Володимир Карплюк і його будівельні компанії під гаслом “прогресивних” ідей вже збільшили щільність населення вдвічі і тепер готуються отримати черговий “куш” за забудову нових територій. За підрахунками експертів, забудова заплавних земель принесе забудовникам, наближеним до мера Карплюка чистий дохід у розмірі понад 10 млн доларів.

karp spivak tserbina

Попри той факт, що земельні ділянки у заплавних землях річки Ірпінь знаходяться за межами міста, Карплюк цинічно, не зважаючи на десятки кримінальних впроваджень, проштовхує питання забудови цих особливо цінних земель. І депутати партії, яка публічно заявляє, що “продаж землі є злочином перед народом”, згодні підтримати цей злочин. Земельні ділянки, що знаходяться у заплаві р. Ірпінь мають сільськогосподарське призначення, що виключає житлову та громадську забудову згідно ст. 19 Земельного кодексу України.

Питання вже давно вийшло за рамки локального скандалу і знаходиться у площині національних інтересів. Днями воно буде винесене на національну екологічну раду. Так, 28 листопада в ІА “УНІАН” пройшла прес-конференція на тему: «В Україні зникають малі річки», де одним із ключових питань обговорення стало знищення р. Ірпінь як наочний приклад неналежного ставлення місцевої влади до водних ресурсів. За словами присутніх на заході еспертів, незаконне рішення місцевих чиновників щодо забудови її заплавної частини може спричинити екологічну катастрофу не тільки у Приірпінні, а й у Києві.

“Якщо не зупинити цей процес, то Київщина не лише втратить ще одну живописну водойму, а й потрапить у зону ризику. Недбале ставлення до водних ресурсів в сукупності з природними факторами може привести до нищівних наслідків”, – підкреслив голова ВГО «Асоціація рибалок України» Олександр Чистяков.

Речника підтримав інший учасник конференції — доктор географічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту водних проблем і меліорації НААН України Віктор Вишневський. На його думку, у перспективі побудованим у руслі заплави річки об’єктам може загрожувати повінь.

На даний час незаконно забудовані території заплавних земель на правому березі р. Ірпінь вже потерпають від затоплення. Заплавні землі р. Ірпінь меліоровані і перебувають під діючою державною міжгосподарською осушувально-зволожувальною системою з матеріальним дренажем. Земельні масиви у заплаві річки Ірпінь не підлягають забудові згідно висновків органів державної виконавчої влади, діяльність яких реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів.

Попри переконливі наукові висновки вчених і екологів, що б’ють на сполох, і морально-етичні принципи свого партійного лідера, члени ВО «Батьківщина» в Ірпінській міській раді готові проголосувати за ганебне рішення щодо знищення заплави річки, а сільськогосподарські землі перевести під багатоповерхову забудову. Зазначимо, що підтримка такого рішення — це ще й кримінальний злочин, адже земельні ділянки, що знаходяться у заплаві р. Ірпінь, мають сільськогосподарське призначення, що виключає житлову та громадську забудову згідно ст. 19 Земельного кодексу України.

Видається дивним, що представники партії “Батьківщина”, попри позицію партії та її лідера Юлії Тимошенко, яка публічно проголошує, що “земля — єдиний ресурс, який дозволить Україні стати на ноги”, підтримують подібні незаконні рішення.

Дополнительная информация

Прочитано 1391 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+9 #1 Ирпенчанин Шурик 29.11.2017 19:59
А почему нет новостей про сегодняшний утренний потоп с прорывом труб на любимой карплюком Привокзальной площади??? Вода била из изуродованного асфальта в двух местах..Добраться к "новому автовокзалу" было не возможно..И ни один тел."Журналисткой варты" не отвечал...Звонил 6-ть раз..Будте оперативней, если так уж взялись валить мельниковскую подстилку....
Цитировать
+3 #2 Марічка Плешко 29.11.2017 23:03
Вже сьогодні нам стає зрозумілим, що очільнику міста Володимиру Карплюку необхідно терміново відкривати дипломатичний фронт для домовленостей із Громадою. Бо актив міста через дискусії та конфлікти з місцевою владою почнуть розгортання власних збройних формувань для боротьби з тітушками та продажними депутатами.
Цитировать
+5 #3 Старый коммуняка 30.11.2017 11:14
А почему вас так удивляет позиция депутатиков от "Батькивщины"? Рыба гниёт с головы - вы же прекрасно знаете как тимошенчиха сколотила свой первый капитал и как она в конце 90-х, начале 2000-х мутила бабло вместе с пашей лазаренко. Там же вся партийка гнилая сверху донизу.

Пока в стране единственной идеологией будет отрицание своей истории - вот такие людишки и будут получать власть неважно в какой партии. Под криками о декоммунизации о войне со своим прошлым этим дельцы будут рубить бабло, чтобы потом свалить за бугор.
Цитировать
+3 #4 111 30.11.2017 21:43
Сегодня на сессии Ирпенского городского совета увидел как Владимир Карплюк чуть ли не взасос целуется с титушками - братьями близнецами и мило им улыбается. Только вот не уверен что он в курсе дела что это мокрушники которые замешаны в убийствах бизнесмена в период революции на Майдане. А может и знает ведь он бывший член ПР как Кириченко бывший голова Гостомеля который приперся сегодня хромая на одну ногу. Че ты Вася приперся с Прилипком в Ирпень? Пойди покайся.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины