Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Громада повалила частину бетонного паркану навколо незаконного будівництва на території ДСО

Громада повалила частину бетонного паркану навколо незаконного будівництва на території ДСО

На 7 листопада активісти скликали термінові збори громади, покликані покласти край забудові території Державної служби охорони, що знаходиться в Ірпені.

На перетині вул. Тургенівська та 8 Березня зібралися люди, не байдужі до майбутнього свого міста.

За словами одного з організаторів зборів, депутата ІМР Лаврентія Кухалейшвілі, “дану земельну ділянку було передано у постійне користування ДСО. Спритники від міської влади придумали схему, щоб частину цієї площі “відтиснути” від установи.Бетонний парканопад в Ірпені на території ДСО, на якій за мовчазної згоди влади можуть вирости висотки

На початку літа Ірпінська міська рада прийняла рішення про поділ згаданої ділянки на дві частини. Одну залишили у користуванні ДСО, а іншу — виділили окремо та змінили її цільове призначення з обслуговування адмінбудівель на багатоповерхове будівництво.

Це рішення було незаконним, оскільки згідно з нормами Земельного кодексу України земля, де розташовані державні установи, відносяться до державних форм власності.

Громадська організація “Сила молоді” подала позов до суду щодо скасування цього рішення. На передостанній сесії Ірпінська міська рада, побоюючись відповідальності перед законом, його скасувала.Бетонний парканопад в Ірпені на території ДСО, на якій за мовчазної згоди влади можуть вирости висотки

Але забудовники, які у цьому замішані, на підставі згаданого рішення в обласній архітектурно-будівельній інспекції отримали декларацію на початок будівельних робіт. Водночас місцева влада, за словами мера Володимира Карплюка, містобудівних умов їм не надавала.

Споруджуватиме житло на цій земельній ділянці фірма “Альфабуд”. Це нібито нова фірма в Ірпені. Але спритники думали, що ніхто не дізнається про кінцевого власника.

Це дві жінки, які працюють у Антона Мирончука (керівник “Орлан Інвест Груп”). На них оформлені відповідні майнові права. До уставного фонду компанії було внесено 23 млн грн.Бетонний парканопад в Ірпені на території ДСО, на якій за мовчазної згоди влади можуть вирости висотки

За кошти одіозного забудовника, наближеного до ірпінського мера Карплюка, було встановлено високий бетонний паркан та зверху натягнуто колючий дріт. Тами чином він намагався відгородити людей від своєї забудови”.

Але, незважаючи на міцні мури, потужні “урагани” стрімко пройшлися цією місциною. І паркан не витримав натиску стихії — рухнув, відкривши доступ громади до території, де нещодавно височіли віковічні кремезні дуби та стрункі сосни, які були знищені за наказом забудовника.Бетонний парканопад в Ірпені на території ДСО, на якій за мовчазної згоди влади можуть вирости висотки

Фото автора та зі сторінки Ірини Онищук у мережі ФБ

 

Дополнительная информация


Комментарии   

+8 #1 Погоны 08.11.2017 02:34
А куда смотрит прокурор Чибисов? Все действия Карплюка незаконны еще со времен когда украли участки по Есенина. Карплюк должен ответить за украденные 25 Га леса которые он перевел с госрегистратором. Команда "Новых лиц" представляет собой современную ОПГ в которую входят прокуроры и менты.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины