Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 25 октября 2017 20:47

ПРОКУРОРУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧІБІСОВУ ТА ЙОГО ПІДЛЕГЛИМ ПОГРОЖУЮТЬ ЧЕРЕЗ РОЗСЛІДУВАННЯ ІРПІНСЬКОЇ СПРАВИ

Автор СТОПКОРРУПЦИЯ

Прокурор Київської області Дмитро Чібісов та його колеги, які розслідують справи топ-посадовців у міській владі Ірпеня, отримують погрози. Про це Дмитро Чібісов розповів в ексклюзивному інтерв'ю журналістам "СтопКору". Відео. 


"Окрім багатьох питань Дмитро Чібісов розповів про погрози на адресу співробітників прокуратури, які розслідують звинувачення щодо зловживання владою, службовим становищем з боку міської влади Ірпеня.
Головний прокурор області продемонстрував "СтопКору" СМС-повідомлення, які надійшли, зокрема, на його телефонний номер", – зазначили журналісти "СтопКору".
Нагадаємо, прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування за низкою кримінальних проваджень, пов'язаних з протиправною діяльністю керівництва міської ради Ірпеня.
Ексклюзивне інтерв'ю прокурора Київської області Дмитра Чібісова дивіться на нашому сайті.

Дополнительная информация

Прочитано 1253 раз

Медиа


Комментарии   

+6 #1 Карплюк создал ОПГ 25.10.2017 22:50
Государственный регистратор Ростислав Горужан перерегистрировал 15 гектаров в Госреестре имущественных прав, как коммунальную собственность Ирпеня фактически украв этот кусок леса, 24.12.2015 в 16:32:10 на основании заявки № 15087196, поступившей от уполномоченного лица - Владимира Андреевича Карплюка. Непонятно почему вы господин Чибисов не предьявляете обвинение Карплюку . Ведь его вина очевидна. Этот урод должен ответить по 364 ст КК. Мы ждем результатов. Хватит врать людям. Мы хотим результатов
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины