Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 12 октября 2017 22:44

Забудовник Ліневич програв Вищий административний суд України. Громада в черговий раз перемагає

Автор Неля Лавровская

Сьогодні Вищим адміністративним судом України Розбудові відмовлено у задоволенні її касаційної скарги.

Таким чином, рішення Ірпінської міської ради від 17.11.2016 р. №1682-24-VII про відмову у затвердженні "Детального плану території забудови кварталу міста Ірпінь обмеженого вулицями Мечнікова, Лермонтова, Давидчука (колишня Комінтерну) та Лисенка (колишня Надсонова)"

, На підставі того, що детальний план території забудови не відповідає Генеральному плану та плану зонування міста Ірпінь - залишилось в силі.

Наступне засідання в Господарському суді Київської області за позовом нашої ГО до Розбудови про відновлення стану землі на Дружбі призначено на 01.11.2017 о 14:00.
також сьогодні судом задоволено наше клопотання про витребування доказів у ІМР та обласній екоінспекції - інформацію про фактичну кількість вирубаних Розбудовою дерев.

Дополнительная информация

Прочитано 1974 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины