Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Батьки не зобов'язані здавати гроші в школу

Батьки не зобов'язані здавати гроші в школу

В Україні ухвалили закон "Про освіту", згідно з яким більшість міських рад почали приймати рішення, згідно з якими почали скасовувати всі платні послуги у школах.

Зокрема в столиці, Київська міськдержадміністрація зобов’язала школи міста публікувати на своїх сайтах звіти про фінансування і заборонила збирати гроші до фонду класу.

Про це йде мова в наказі №930 від 3 жовтня 2017 директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олени Фіданян.

«Категорично забороняється збір готівкових коштів учасниками освітнього процесу та працівниками навчальних закладів Києва на території навчальних закладів», – наголошується в документі.

Чи можна очікувати такого ж рішення від ірпінського міського голови і депутатів?

 

Як повідомляє "Портал Коцюбинського", Вчора, 10 жовтня, Коцюбинською селищною радою було подано в суд позов про визнання незаконними і скасування рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради «Про встановлення розмірів місячної батьківської плати з надання платних освітніх послуг закладами освіти», а також рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 26.09.2017 р. № 213 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради Київської області від 28.02.2017 р» та повернення батькам неправомірно стягнутих з них коштів.

Ірпінський міськвиконком вирішив з цього навчального року застосувати замість існуючого законодавчого терміну «групи продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів» «ірпінську» новелу - термін «курси позаурочної роботи з навчально-розвиваючих занять при загальноосвітніх навчальних закладах» на платній основі. Діти, батьки яких невзмозі оплачувати "такі курси" (звертаю увагу не харчування, а освітні послуги) автоматично лишились без нагляду, напевно очільник міста

Володимир Карплюк таким чином вирішив спонукати дітей більше дихати свіжим повітря в парках Ірпеня, і щоб електричками туди частіше їздили діти з Коцюбинського, Ворзеля та Гостомеля, освітні заклади яких підпорядковуються саме Ірпеню. Ось така ціна парків і бруківки в Ірпені.

Ольга Матюшина звертається до мешканців Ворзеля та Гостомеля, спонукайте мерів та депутаів ваших рад увійти третьою стороною по справі.

Також висловлює окрему подяку Ірині Маслюк, яка перша підняла дане питання і після написання позову юридичним відділом сплатила судовий збір, оскільки рахунки селищної ради заблоковані.

Последнее изменениеСреда, 11 октября 2017 15:57

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины