Menu

Діти з особливими потребами відсвяткували свято осені у "Дивосвіті"

Діти з особливими потребами відсвяткували свято осені у "Дивосвіті"

Ходити в гості приємне заняття, тим більше, коли чекають. Мене покликали в гості в дитячий центр «Дивосвіт» до діток, в цю суботу, 7 жовтня, на свято Осені.

Я дуже рада, що вийшло потрапити в цей центр в цей красивий осінній день.

Ще багато сонця і досить тепла, але з кожним днем його стає все менше і менше. Якщо не вистачає ні того? ні іншого, не соромтеся, йдіть до дітей. Вони щедро подарують Вам через край і сонця і тепла душевного.

Буквально з порогу, я відчула святковий настрій. І у батьків, і дітей, і педагогів. Особлива подяка всім, хто допоміг відбутися цьому святу.

Педагогам: Богдан Ганні Михайлівні,
Решетньовим Світлані Миколаївні,
Кудаковой Мілі Володимирівні,

Батькам:
Світлані АверенІй, Ларисі Ільченко.

Мецентам, які оперативно допомогли фінансово, яки побажали залишитися невідомим, та Громадським діячам за солодкі подарунки, які просто роблять добрі справи.
Стільки людей, намагалися зробити цей день яскравим.

Але найбільше старалися самі діти, які були в центрі цього свята, і вклали в нього багато старань, таланту і душі.
Своїм голосом всіх зачарував Ільченко Саша, який виконав дві пісні. Багато оплесків дісталося юному співакові.

Діти намагалися розповісти про осінь віршами - віршами англійською мовою. Решетнева Карина і Ільченко Саша, вихованці старшої групи. Батьки включилися в цю затію і читали вірші українських поетів.

Ну і куди без танців. Танці були, під пісні англійською мовою.
Завели всіх в хоровод: Аверіна Валя, Мусієнко Ваня, Ільченко Саша, Решетнева Карина. Спасибі їм за сміливість і енергію.

Хочу зауважити, що окрім дітей, вихованців клубу «Дивосвіт», були молоді таланти нашого міста, які змогли зачарувати виконання на скрипці. Як шкода, що не встигла познайомитися з юною виконавицею, яка прикрасила цей захід, виконанням чарівною і ліричної мелодії.

Побувавши в цьому клубі, ще раз переконалася, як дітям, яким необхідно особливу увагу не вистачає такого спілкування. Зрозуміло, що кожен день в календарі, неможливо, зробити святом, але робити їх частіше, в наших силах.
У наших силах, дати дітям можливість бути і юними виконавцями і просто відчути увагу і як іменинник, в тому числі (в цей же день привітали іменинників - вихованців «Дивосвіту» цього місяця). Так важливо, що б в День народження всі люди, які оточують маленькі і добрі серця ... отримали привітання, що б хтось заспівав пісню і подарував увагу і нехай маленький, але подарунок.

Цьому центру працювати і працювати, що б тримати планку і робити заняття цікавими і дійсно корисними для діток. Вихованці цього центру повинні бути в першу чергу соціалізовані. Так само як і дітки, у яких немає проблем зі здоров'ям, повинні відчувати турботу і зацікавленість в їй долі може бути навіть вдвічі ... не тільки з боку батьків, а й держави ... нашого міста, педагогів.

Я ще не знаю, який план є у нового директора клубу - Анни Богдан на цей рахунок. Сподіваюся, що все буде відбуватися за принципом зростання. Зі свого боку, обіцяю діткам і їхнім мамам, що , як мінімум, підтримаю їх своїми публікаціями, про те, що відбувається в центрі. Не забуватиму і про проблеми. Впевнена, що меценати будуть допомагати, що місто не кине, і стримає слово в придбанні необхідного обладнання для дітей.

Пам'ятайте, вони чекають і радіють кожному дню, кожному теплому слову і посмішці.

Даруйте їх частіше. І вам повернеться.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины