Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 27 сентября 2017 10:41

Відео: засідання Ірпінського виконкому від 26.09.2017р.

Автор Ігор Швець

26 вересня на виконкомі Iрпiнської міської ради розглянули питання бюджетних змін, освіти та соціального захисту дітей з родин, які часто відносять до проблемних.

Зміни до міського бюджету пов’язані із субвенцією та стосуються виділення коштів на надання житлових субсидій, пільг, матеріальної допомоги, зокрема родинам загиблих учасників АТО.

Так, на відшкодування вартості ліків спрямують 358 тис. грн, виплату допомоги сім’ям з малозабезпечених категорій — понад 1,7 млн грн, житлові субсидії та пільги — більше 2,6 млн грн.

До проведення Дня міста витратять 199 тис. грн на нанесення дорожньої розмітки та 30 тис. грн — на візуалізацію фірмового стилю Ірпеня, що, як передбачається, принесе додаткові надходження до бюджету.

Також важливе питання — організація груп продовженого дня, що пов’язане з наданням навчальними закладами платних освітніх послуг. Батьки із малозабезпечених родин не мають коштів, щоб за них сплачувати. Тому такі витрати компенсуватимуться за рахунок бюджету.

Особливо болючі питання стосувалися соціального захисту дітей з родин, які часто відносять до проблемних. У них батьки не турбуються про своїх нащадків, вдаються до насильства, зловживають алкогольними напоями, є наркоманами тощо.У центрі уваги — соціальний захист дітей з проблемних родин

З іншого боку, коли сім’ї розпадаються, але не є неблагополучними, постає проблема у визначенні способу участі батьків у вихованні своїх дітей. Зокрема, й народжених у шлюбах з громадянами інших держав.

Наприкінці засідання міський голова Володимир Карплюк запросив усіх присутніх на святкування Дня Ірпеня. Як уже було анонсовано, 30 вересня о 10:00 відбудеться відкриття парку Будинку твоорчості письменників.

За словами мера, цим поставлено крапку в питанні забудови цієї території. Згаданий парк буде цікавим об’єктом, на схожим на інші. У місцевих жителів та гостей тут буде можливість відпочивати, а в письменників — творити.

Водночас, перефразовуючи сталий вислів, краса вимагає пожертв. На облаштування парку щедро виділяються бюджетні кошти. Тобто за нього фактично розплачується кожен з платників податків. Тому місто отримує ще одну “золоту резервацію” для відпочинку.

Дополнительная информация

Прочитано 880 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины