Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 20 сентября 2017 14:48

Відео: святковий виконком в Ірпені

Автор Ігор Швець

Ще на початку засідання виконкому Iрпiнської міської ради, яке відбулося 20 вересня, тарифні питання зняли з порядку денного для довивчення.

Тому присутні переключилися на алкогольні — регулювання режиму роботи місцевих торгівельних точок та розважальних закладів.

Нічний алкоголь — у “штопорі”
Це стосувалося магазинів мережі АТБ (зокрема “Продукти-1126”, що по вул. Університетська), клубу “ЗАІР”, кафе “Штопор”. Члени виконкому порушили питання про обмеження продажу алкогольних напоїв у нічний час, влаштування розваг.Тарифи — на довивчення, святкування річниці Київщини — з Тіною Кароль та феєрверком

Першому зі згаданих закладів дозвіл на нічну торгівлю не надали, мотивуючи це тим, що в темну пору доби в основному розходиться спиртне. Унаслідок його розпиття особи порушують громадський спокій, погіршується криміногенна ситуація.

А для решти — традиційно продовжили роботу в нічний час на три місяці, якщо, за словами головуючого Володимира Карплюка, від населення, яке тут мешкає, не надходитимуть скарги. Мовляв, влада переймається тим, щоб заклади повноцінно розвивалися та наповнювали бюджет.

Кошториси БТП — під сімома замками
Традиційно для стилю Карплюка “розглянули” питання кошторисів робіт, пов’язаних з облашуванням парку Будинку творчості письменників (БТП). Якщо на попередніх засіданнях керівник “Ірпіньжитлоінвестбуду” Ігор Дворніков називав у виступах хоча б основні суми витрачених коштів, то мер, як і на сесіях, просто хутко зачитував питання, а члени виконкому слухняної здіймали руку на знак своєї згоди.Тарифи — на довивчення, святкування річниці Київщини — з Тіною Кароль та феєрверком

Тому для громади та ЗМІ залишається таємницею, на скільки спорожніла міська скарбничка заради побудови нового парку — його озеленення, обнесення території металевою огорожею та дерев’яним парканом, встановлення малих архітектурних форм, облаштування газону, створення системи поливу.

85-річчя виллється у золоту копійку?
У передчутті святкування 85-річчя Київщини, яке все ж мають провести в Ірпені, Карплюк бадьоро запрошував усіх присутніх на цей захід, який, напевне, теж виллється бюджету міста у золоту копійку. Окрім офіційниих осіб на чолі з губернатором Олександром Горганом, очікують на приїзд співачки Тіни Кароль.

У рамках святкування перекриватимуть рух транспорту, влаштують ярмарки та розважальні атракціони, проведуть змагання з їздового спорту. А також не забули про святковий феєрверк — у країні, яка воює з російськими окупантами.

Дополнительная информация

Прочитано 1536 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины