Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 18 сентября 2017 11:51

Яким чином узаконять оновлений генеральний план міста Ірпінь?

Автор Ігор Швець

26 вересня о 17:45 у приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала) пройдуть чергові збори громадської ради при виконавчому комітеті ІМР.

До порядку денного внесено розгляд таких питань:

1. Оновлення Генерального плану міста Ірпінь. Процедура, етапи, участь громадян і громадських організацій (доповідач — начальник відділу містобудування та архітектури М. Сапон).
2. Презентація дорожньої карти розвитку малого і середнього бізнесу для учасників АТО (доповідачі — ГО «Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО» А. Головенко, ГС «Ірпінська Агенція Розвитку» О. Чернявська).
3. Нагородження і відзначення членів громадської ради.
4. Різне. Порядок денний

Зі зміною попереднього керівництва громадська рада при виконавчому комітеті ІМР перетворилася на відверто кишеньковий проект чинної міської влади, що діє за принципом повного “одобрямса”. Таким чином створюється ілюзія, що більшість ірпінської громади підтримує діяння мера Карплюка та його команди.

Так і анонсований розгляд оновленого Генплану Ірпеня — своєрідне узаконення порушень цього важливого документа, яких було припущено під час хаотичної забудови міста, позбавлення його рекреаційних зон. Тепер його хочуть скріпити розглядом на громадській раді та подати так, що, мовляв, громада схвалює ці незаконні зміни.

Дополнительная информация

Прочитано 2641 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины