Menu

Будівельники під наглядом правоохоронців та контролюючих органів перевіряли товщину дорогі по вул. Підгірна

  • Автор  Олександр Наказненко
Будівельники під наглядом правоохоронців та контролюючих органів перевіряли товщину дорогі по вул. Підгірна

Цікаву картину можна було спостерігати сьогодні зранку на вулиці Підгірній (більш відома, як Об’їзна дорога під залізничним мостом) в Ірпені.

Проїзджу частину перегородила бурова машина, яка… пробивала свердловину в дорожньому покритті.

Тільки не подумайте, що в Ірпені знайшли нафту чи цілющі джерела. Насправді, все прозаїчніше. Будівельники під наглядом правоохоронців та контролюючих органів перевіряли товщину матеріалів, витрачених на, нещодавно завершений і помпезно відкритий один з багатьох ірпінських дорожніх довгобудів.

 

Річ у тім, що прокуратура справді таки міцно затиснула в свої лещата Ірпінських корупціонерів. Тож вони похапцем заходилися шукати й повертати до міського бюджету надміру переплачені мільйони. Зокрема, на недавній сесії Ірпіньради, на яку ледве назбирали кворум і намагалися провести так, аби поменше присутніх бачили цей сором.

03 2

Словом, нинішня поки що влада, за умови зовнішнього контролю спроможна не тільки «накручувати», а й повертати назад до міського бюджету, як бачимо, чималі суми. Власне, цими рішеннями міський голова Володимир Карплюк разом із депутатською більшістю фактично визнали факт перевищення кошторису будівельних робіт.

І це тільки початок. Продовження сьогодні спостерігали по вулиці Підгірній, де наразі шляхом буріння дорожнього покриття з’ясовують його відповідність затвердженому кошторису. Таке-от буратінство по-ірпінські – закопують зайві мільйони, а потім їх відшукують, руйнуючи нову дорогу.

До слова, серед присутніх на бурінні Об’їзної дороги в присутності правоохоронців можна було побачити одного з двох підозрюваних підприємців, арештованих три місяці тому після обшуків в Ірпіньраді. Саме тих, кому інкримінуються «відмивання» бюджетних коштів через шахрайські схеми, зокрема, завищення кошторисів та оформлення договорів на «підприємця»-покійника. Цікаво, чи вдасться Ірпінським «фінансовим геніям» повернути до бюджету кошти, «виплачені» небіжчикові?

05 2

Наразі під час буріння Підгірної кореспонденти не виявили ні Карплюка, ні чого заступників – Христюка та Михальченко, яким інкримінують різного роду зловживання й правопорушення. За неофіційною інформацією вони вивчають роки життя Миколи Гоголя і перечитують його «Мертві душі». Подейкують, що пропонують «грубі гроші» за другий том цього роману, в якому начебто було описано спосіб, як здерти гроші з покійника.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины