Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 06 сентября 2017 13:21

7 вересня о 9:30 на площі біля міської ради пройде громадська акція «Приірпіння — Чикаго закривається»

Автор Юлія Гапон

В акції візьме участь громадськість міста Ірпеня та інших населених пунктів Ірпінського регіону.

Запрошуються всі, хто глибоко стурбований і обурений ситуацією, яка склалася на території Приірпіння, зокрема, наступними проблемами:

1. Факти тотальної хаотичної забудови на території м. Ірпеня, без урахування думки громади, без дотримання зонінгу та навантаження на інфраструктуру. Наразі черга до дитячих садочків м. Ірпеня становить понад 5000 дітей, школи переповнені, учні навчаються у 2 зміни, їхня кількість в класах часто перевищує 40 осіб.

 

2. Вирубка лісів та зелених насаджень на території м. Ірпеня, динаміка знищення зелених зон компаніями, які здійснюють незаконне будівництво та які пов’язують з Ірпінським міським головою Карплюком В.А.

3. Незаконні намагання переведення земельних ділянок заплави загальною площею понад 60 гектарів під багатоповерхову забудову, що неминуче призведе до екологічної проблеми в регіоні та загострення і без того болючих соціальних проблем.

4. Розкрадання бюджетних коштів командою мера Карплюка. Щодо цього відкрито низку кримінальних проваджень прокуратурою Київської області, зокрема, оголошено підозру меру та його заступникам. Ми вимагаємо притягнення винних до відповідальності.

5. Бездіяльність місцевої поліції та прокуратури щодо розкриття кримінальних злочинів на території Приірпіння.

6. Здійснення постійного тиску на громадських активістів, які намагаються не допустити незаконного розпорядження державним та комунальним майном (у першу чергу земельними ділянками лісогосподарського, рекреаційного та іншого природоохоронного призначення, на яких у подальшому здійснюється незаконне будівництво багатоповерхових житлових будинків), а також бюджетними коштами, та вимагають дотримуватися вимог чинного законодавства посадовими особами, які власне збагачення ставлять вище інтересів громади.

Ми проти того, що підконтрольні депутати від фракції «Нові обличчя» протягують завідомо незаконні рішення, метою яких є незаконне збагачення Карплюка та його оточення. Вимагаємо відсторонення від займаних посад Карплюка, Христюка, Михальченко і заміну секретаря Ірпінської міської ради.

Прочитано 3985 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

-2 #1 Milka 11.09.2017 14:57
Если этот мэр плохой, то какой хороший? Уже нашёлся достойный кандидат? Ирпень развивается благодаря мэру. У нас отличный мэр, попробуйте найти лучше. Посмотрите по сторонам на соседей - большая часть с Донбасса, им куда ехать жить? В деревню? Они тоже не думали что будет война и им будет угрожать реальная опасность. Им никто не подарит квадратные метры, или пусть роют землянки в лесу? Нужно строить и школы и детсады, но это все время, деньги. Наше государство хоть копейку выделяет на школы? Наоборот, вместо того чтоб добавить воспитателей или учителей - сокращают. (дорого) Пусть даже в группе 50 деток, добавьте к ним воспитателей и нянь. И строить нужно школы, садики через 2-3 года не нужны будут в таком количестве.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины