Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 23 августа 2017 14:43

В Обласній прокуратурі відреагували на акцію Карплюка. 28.08.17 слідчі дії будуть результативними: Мілевський

Автор

У прокуратурі пояснили, що відповідно ст 135 КПК України, «підозру» винної особі треба вручати за три дні.

За словами В. О. прокурора Київської області Андрія Мілевського, «підозру» винної особі треба вручати за три дні. "Сьогодні безпосередньо Д. В. Христюку було вручено повістку на понеділок 28.08.17. Так само ми вручили повістку А. В. Карплюку так само на понеділок, але він відмовився її отримувати. Сподіваюся, в понеділок вони прийдуть для проведення слідчих дій і у всіх тих питаннях, ми поставимо крапку."

 

В понеділок будуть результативні слідчі дії, про результати яких, ми Вам повідомимо додатково.

"Акцію вважаємо тиском на слідство, оскільки зібрано багато доказів і всі слідчі дії (обшуки в ІМР) проходили в рамках закону.

Акція була спланована, і враховуючи рівень підготовки (вартість одного плаката близько 300 грн, тобто всього 60*300=18тис грн, прим автор), вона була проплаченою.

Детальніше в відео:

 

Прочитано 2023 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

-3 #1 Галюся 24.08.2017 17:08
Якщо думка коментатора не збігається з лизоблюдською думкою редактора (автора), то такий коментар видаляється (не публікується). Плюралізм думок і журналістська "демократія" в розумінні Порталу Ірпеня:-)))
Цитировать
+2 #2 888 25.08.2017 12:46
Ось і побачемо як працює прокуратура на чолі із Луценко та Чібісовим. Якщо у понеділок не буде підозри Карплюку та Христюку то значить прокурорські отримали винагороду від ціх шахраїв. І тоді ім ГАНЬБА. А якщо підозра буде вручена то ми мешканці Ірпеня запевняємо свою згоду на подальшу співпрацю з правоохоронними органами і всіляку надамо ім підтримку
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины