Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 22 августа 2017 21:18

Мер Ірпеня зі своєю командою влаштував цирк під ГПУ та як Щербина знову кидався на людей. Повне відео істерики.

Автор М.Свистовіч та К.Хафізов
Мер Ірпеня зі своєю командою влаштував цирк під ГПУ та як Щербина знову кидався на людей. Повне відео істерики. Мер Ірпеня зі своєю командою влаштував цирк під ГПУ та як Щербина знову кидався на людей. Повне відео істерики.

Сьогодні, 22 серпня, так звані, «прихильники» міського голови Ірпеня В. Карплюка провели акцію протесту проти порушення конституційних прав очільника міста та членів його команди працівниками обласної прокуратури. Пікет пройшов біля стін самої ж обласної прокуратури.

Те, що глава фракції партії "Нові обличчя", депутата м.Ірпінь Максим Плешко повезе масовку під ГПУ ЗМІ повідомляли вже ввечері 21 серпня.

 Групу людей, які були анонсовані, як громада міста Ірпеня, яка складалася з працівників Ірпінської міської ради та комунальних служб міста, а також «наближених» «правдивих» активістів, яким місцева влада час від час віддячує за активність земельними ділянками та квартирами, очолив сам «опальний» мер В. Карплюк.

Плешко Режиссер

Режисером , очевидно був, присутній там сумнозвісний піар технолог екс- мера столиці Л. Черновецького та відлученого від церкви за шахрайство пастера Сандея Аделадже Петро Щербина. А за аніматора, як завжди, виступав Максим Плешко. І хоча присутні наполегливо прикривали свої обличчя виготовленими за одним шаблоном плакатами, які мали продемонструвати як багато для міста зробив нині діючий очільник, присутнім журналістам вдалося розгледіти серед них не тільки рядових працівників різноманітних комунальних структур міста, але й їхніх керівників. Очевидно забувши, що отримують гроші за належне надання комунальних послуг, а не за участь у пікетах у робочий час, серед представників територіальної громади Ірпеня стояли і відомий своєю зухвалість та хуліганським характером начальник Водоканалу Маркушин і одіозна пастор церкви Сандея Аделадже, очільниця обласної організації молодіжного крила партії Регіонів, яка возила на антимайдан свою паству, а тепер заступник начальника Ірпінського ЖЕКу Юлія Кульчицька. І це після того, коли лише тиждень тому в Ірпені загинули дві людини в результатів вибуху газу, який стався через недбальство саме комунальних служб.

miting gpu

На думку присутніх членів «територіальної громади», яку озвучив міський голова В. Карплюк всі дії працівників обласної прокуратури щодо порушення кримінальних справ, зокрема, за фактом отримання підрядів фірмою зареєстрованою на покійника, та зняття тим покійником 12 мільйонів гривень за допомогою пластикової картки, щодо шахрайських схем використання пайової участі забудовників та знищення лісів державного лісового фонду є незаконними, звичайно ж «політичним замовленням» та порушують конституційні права мера та його заступників, які «не покладаючи рук» працюють на громаду м. Ірпеня.
Сам мер прямо під стінами прокуратури пообіцяв, що готовий співпрацювати з органами та дати відповідь і звести нанівець всі незаконні звинувачення прокуратури. При цьому, заявляючи на камери про бажання співпрацювати з прокуратурою, В. Карплюк відмовився взяти повістку , якою його намагалися запросити в прокуратуру, для пред’явлення йому підозри по одній з порушених кримінальних справ. Менш кмітливим видався його заступник Дмитро Христюк, який повістку взяв і уже у через кілька дній нарешті вже почне «співпрацювати» з прокуратурою, щодо розслідування порушеної кримінальної справи за фактом прийняття ним актів виготовлених робіт за явно завищеними цінами.

miting gpu2

Організатори вели себе по хамськи, постійно кричали, кидалися звинуваченнями та образами в сторону "не правильних" активістів і прокурора. Виступаючі переходили на крики, називали несогластних "дебілами" і проявляли інші ознаки істерії, наприклад, Щербина знову кидався на людей, таке ми вже спостерігали в Ірпені. Деріжором захода виступав М.Плешко, який давав вказівки "масовці" кричати або піднімати потрібні плакати, до речі, для зручності масовки і "деріжора" все плакати мали один формат, зроблені дизайнерами і віддруковані в друкарні, мали унікальні номери, щоб "правильна" громада не сплутаєш де чий плакат і навіщо ж вони прийшли під ГПУ.

miting gpu3

До прокуратури також підтягнулася група людей з Ірпеня, яких мер намагався приліпити клеймо «псевдоактивістів» тільки через те, що вони мають іншу думку щодо користі яку робить для міста мер та його команда. Людей було не багато, бо дізналися про акцію о 23 годині ночі на передодні, то ж ті, хто зумів зранку відпроситися з роботи, або відкласти свої справи, приїхали щоб сказати, що громада м. Ірпеня має і інше бачення, щодо розвитку міста і не бажає гіпертрофованої багатоповерхової забудови за рахунок знищення лісів та перенавантаження інфраструктури. Але навіть ця невелика група людей , яка не мала ні плакатів, ні можливості виступити подіяла на пікетувальників, особливо на їхніх керманичів, як червона ганчірка на бика. Окремі, особливо запопадливі, з пікетувальників почали кидатися на тих, кого вони називали «псевдоактивістами». Особливо неадекватно поводив себе режисер дійства Петро Щербина, адже спланована ним «картинка» була спотворена гостями, на яких вони явно не очікували. Він намагався ображати присутніх , кидався на Євгена Мельничука, намагаючись засунути свій малогабаритний мегафон у мегафон в який свою правду говорив Євген .

miting gpu4

Заради такого потрібного заходу з "лікарняного" вийшов навіть перший заступник міського голови Д.Хрістюк, який як і більшість чиновників України "захворів" відразу як прокуратура хотіла вручити "підозру". Дмитро розповів, про тиск на його сім'ю і навіть лікарів з боку прокуратури, і те, що його наступний візит в прокуратуру відбудеться вже наступного понеділка.

Не менше нервував аніматор, та інший заступник міського голови по партії «нові обличчя» М. Плешко . Останній так бідолага нервував, щодо поганої активності «недолугих» правдивих активістів( які і гімн не можуть нормально заспівати) та розмахував руками, намагаючись режисувати поведінку масовки під назвою «теритріальна громада», що я на мить подумала, а чи не вселився в нього бува дух покійного регіонала Михайла Чечетова. Бо ж в кого йому вселятися як не в «нові обличчя» старої регіоналівської кагорти корупціонерів та дерибанників?)

miting gpu5

Що б не порушувати процесуальні моменти, а саме ст 135 Кримінального кодексу України, щоб Карплюк потім не оскаржував прокурорське дію в суді, підозри вручать в понеділок 28.08.17. Але, Христюк свою повістку отримав, а Карплюк відмовився, що було зафіксовано понятими і тому прокуратура чекає обох в понеділок, для вручення так званої "підозри".

Закінчився мітинг криками "Ганьба Мельничуку і Ганьба прокурору Чибісову"
.

Особисто для ЗМІ прокурор Чибисов провів прес-конференцію, про це буде окрема стаття.

Для того, щоб читачам Портала Ірпеня було легче відрізнити злих, продажніх-псевдоактивістів, від справжніх патріотов, була зроблена ця картинка, прохання поділитись.

акция под ГПУ

 

Прочитано 2563 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

0 #1 Ирпешка 24.08.2017 19:49
1. По-моему, единственный внятно выразил свои мысли Д.Христюк. И более культурно, чем остальные "ОРАТоры".
2. Интересная трактовка "розвиток міста", вместо "тотальной забудови".
Цитировать
+1 #2 Ганьба 24.08.2017 21:50
Мне его (Христюка), вообще, немного жалко. Зачем он связался с этой швалью? Теперь придется отвечать.
Цитировать
+2 #3 Майдан 25.08.2017 12:38
Мне стыдно честно говоря за Макса Плешка. Неужели ему не стыдно прислуживать Карплюку который был членом Партии Регионов? Сейчас он перекрасился в новую партию которая прикрываясь обычной работой местного самсоуправления делает себе пиар при этом не забывая свои шкурные интересы. Максим вспомни как ты ходил по Майдану и для пресс службы собирал визитки народных депутатов и потом звонил каждому и предлагал свои услуги. Теперь ты обрел хазяина и гавкаешь перед зданием прокуратуры. Ты ведь укакаешся когда тебя возьмут за яйца менты и прокуратура припишет тебе нападение на госучреждение. Карплюк уедет по польскому паспорту, а куда уедешь ты? Подумай на кого ты работаешь и сходи в церковь. Партия Регионов растреливала Майдан и сегодня ты работаешь на них.
Цитировать
0 #4 Пан философ 26.08.2017 10:00
Карплюк и компания испытывают некие проблемы при управлении городом Ирпенем. Общественность и прокуратура не дает им воровать бюджетные средства. К осени готовится новый Генеральный план и как всегда его утверждение пройдет с массой нарушений действующего законодательства. Пойма реки и часть леса хотят присоединить в административные границы города. Карплюк потратился на откуп от прокура Чибисова и теперь ему нужны новые строительные площадки для Орлана и Синергии. Ведь это по сути его строительные фирмы.Которые кстати замечены в неуплате налогов на миллионы гривен. Ожидаем новый виток разборок титушек и активистов. Опять прольется кровь. Нужна ли пролитая кровь в Ирпене решать Порошенку как Гаранту и Луценку как руководителю ГПУ. Но люди уже сделали свой выбор
Цитировать
0 #5 катенок 26.08.2017 15:30
Нервничает Карплюк и переживает. Значит есть за что...
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины