Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 14 августа 2017 10:39

Христюк вдруге не з'явився в прокуратуру для оголошення підозри

Автор

Прокурор Київської області Дмитро Чібісов заявляє, що перший заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк вдруге не з’явився в облпрокуратуру для оголошення йому підозри у вчиненні злочину.

Про це Чібісов повідомив на брифінгу в Києві.

«Нами викликався для оголошення підозри перший заступник голови міста Ірпінь, якого ми вже другий раз викликаємо для того, щоб оголосити підозру, але він чомусь хворіє: перший раз, зараз захворів», - сказав він. «Я розумію, зараз взагалі складна ситуація, тому що наскільки мені відомо і міського голови немає, і його заступників немає», - додав Чібісов. 

 

«Він має з’явитись і не ухилятися від слідчих дій», - зауважив прокурор Київської області. За словами Чібісова, Христюка буде викликано в облпрокуратуру на інший день. 
«Якщо він буде ухилятися, ми будемо задіювати передбачені законодавством процедури для того, щоб притягнути його до відповідальності і оголосити підозру», - додав прокурор.

 

Дополнительная информация

Прочитано 2202 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+3 #1 Опер 14.08.2017 12:27
А привод через полицию не пробывали? Стоит попробывать.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины