Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Транспорт Ірпеня продовжує викликати питання

Транспорт Ірпеня продовжує викликати питання Транспорт Ірпеня продовжує викликати питання

В продовження теми, порушеної Порталом Ірпеня про свавілля перевізника ТОВ «Фастів-Автотранс» (Подробиці тут http://irpen.net.ua/blog/item/2274-marshrutka-420-novi-podrobitsi-svavillya), а конкретно про 420 маршрут, хочемо все ж таки якщо не докопатися до істини, то хоча б наблизитися до неї.

 

Як відомо в Додатку до паспорту маршруту зазначеного автобусу чітко прописано, що транспорт курсує від Ірпеня (БКЗ) і до Києва, АС «Дачна». І в пасажирів, які коротаючи час бігають очима в пошуках якого-небудь тексту, як і у наших читачів, які користуються послугами цього маршруту логічно виникло питання: «ШО?!».

А справа в тому, що автобус може їздити лише від автостанції до автостанції. Так, фактично туди ніхто не їздить, замість того раз в тиждень спеціально навчена людина їде туди з журналами, підписує, не задарма звичайно, і все. Логічно, що їздити до «Дачної» відніме час, а отже зменшить кількість рейсів, в час пік розвернутися там автобусу буде важко, це ще додаткова проблема. А який з цього зиск перевізнику? Фактично ніякого, адже ті зекономлені копійки він витрачає на те, щоб зам’яти справу і не їздити до кінцевої. Це фактично та ціна, яку ми платимо, щоб в перевізника не боліла головонька, і, помітьте, обурюємося та все ж віддаємо свої гроші.

Але знову виникають все нові і нові питання, як от, наприклад, чи можна вважати площу на БКЗ автопарком?! І допоки ми себе будемо так зневажати, що терпітимемо відкриті плювки в обличчя?! Питання звичайно риторичні.

Последнее изменениеПонедельник, 14 августа 2017 00:04

Комментарии   

+6 #1 Андрей Ирпень 14.08.2017 16:35
Считал и считаю, что в Ирпене и Буче нужно пустить коммунальный транспорт и забыть маршрутки, как страшный сон.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины