Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Тотальна забудова Ірпеня призведе до заторів на в'їздах у Київ

Тотальна забудова Ірпеня призведе до заторів на в'їздах у Київ

Швидкі темпи будівництва в передмісті столиці, як кажуть експерти, незабаром можуть спровокувати транспортний колапс в області.

Влада області знову заговорили про будівництво Великої кільцевої дороги.

За словами експертів, масштабна урбанізація передмістя без вирішення проблем транспортної інфраструктури вже через кілька років здатна викликати транспортні проблеми. Так, за словами заступника голови департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтина Олійника, в минулому році в передмісті столиці було введено в експлуатацію близько 2 млн кв. м житла. При цьому 83% побудованих площ припадає на чотири райони: Києво-Святошинський, Вишгородський, Броварський і Бориспільський. Середні ціни на житло в передмісті на 20-35% нижче київських, чим і обумовлений масштабний приплив жителів у передмісті. Але, як розповів «Вістям» член Містобудівної ради Києва Георгій Духовичний, забудовники, нарощуючи темпи будівництва, не думають про інфраструктуру.

«Забудовники думають тільки про прибуток і не розвиває транспортну інфраструктуру. З-за цього жителі таких міст, як Буча, Ірпінь та Ворзель, вже сьогодні змушені простоювати годинами в пробках на під'їздах до столиці», — зазначає Духовичний. Крім того, складна ситуація спостерігається у жителів, які проживають в населених пунктах, розташованих практично відразу за Окружною дорогою (Софіївська та Петропавлівська Борщагівка), на Бориспільському і Броварському напрямках.

«Вранці на Варшавській трасі з 8:00 до 9:00 стоїть ділянка від Ворзеля до Гостомеля, де багато новобудов. А ввечері з 19:00 пробка розтягується від КП до Гостомельського мосту. У підсумку в день до години і більше доводиться проводити в заторах», — говорить нам мешканка Немішаєва Анастасія.

У КОДА кажуть, що знають про проблему і по мірі можливості вирішують її. «У передмісті зараз катастрофічний дисбаланс між житловою забудовою та транспортної, а також соціальною інфраструктурою. Але голови сіл та міст в області свідомо стимулюють зростання житлової забудови, часто не вимагаючи від забудовників розвитку інфраструктури, з метою збільшити чисельність населення і, як наслідок, відрахування в місцевий бюджет», — сказав «Вістям» голова КОДА Олександр Горган.

За його словами, вже зараз в області спостерігається депопуляція віддалених від столиці районів і оверпопуляция наближених, що викликає колосальну напругу на транспортну інфраструктуру. «Щоб хоч трохи знизити транспортне навантаження, ми розконсервували проект будівництва Великої кільцевої дороги і відновили ремонт Житомирської та Одеської трас», — говорить Горган.

Згідно з даними департаменту транспорту КМДА, щоденний потік автомобілів у столиці сягає близько 1,6 млн одиниць. Причому 600 тис. знаходяться в місті постійно, ще 1 млн — «транзитні». «Якщо врахувати, що в середньому на один автомобіль припадає дві поїздки (на роботу і додому), це вже 3,2 млн поїздок в день. Всі дороги будувалися в розрахунку на певну пропускну здатність і кількість автомобілів, і на сьогодні ці нормативи перевищені в рази. Додайте сюди відсутність повноцінної Окружної дороги навколо Києва та низька якість дорожнього покриття, і стане ясно, наскільки актуальна транспортна проблема і що в найближчі роки вона буде лише посилюватися», — відзначає директор компанії з транспортного моделювання «А+З Україна» Дмитро Беспалов.

 

Последнее изменениеСреда, 09 августа 2017 16:47

Дополнительная информация


Комментарии   

0 #1 Ганнуська 11.08.2017 17:01
чому ж призведе? Вже призвела! Через Стоянку тепер половина Житомирської траси їде, бо там від КП усе стоїть зранку. На Новобіличах так само. А Коли фреш сіті та Нью-Йорк заселеться, то буде колапс вже і в самому Ірпені
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины