Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 09 августа 2017 10:39

Київщина отримала понад 1,2 млрд. гривень на ремонт державних доріг, з них майже 10% на приірпіння

Автор Оксана Мельник

Бюджетна комісія Київської обласної ради затвердила список доріг, які будуть відремонтовані за рахунок субвенції з державного бюджету в рамках експерименту Кабміну.

На ремонт цих доріг область витратить субвенцію з держбюджету в сумі понад 1,2 млрд гривень.

Так, 1 серпня під час засідання бюджетної комісії Київської обласної ради депутати прийняли рішення про затвердження остаточного переліку об'єктів, щодо яких проводиться експеримент щодо фінансового забезпечення заходів, направлених на розвиток державних доріг.

 

 perelik 01perelik 02perelik 03perelik 04perelik 05perelik 06perelik 07perelik 08perelik 09perelik 10perelik 11perelik 12perelik 13

https://docs.google.com/viewer?url=http://kievvlast.com.ua/upload/file/perelik.xlsx

Відзначимо, що на рівні держави, Кабінетом міністрів України проводиться експеримент, згідно з яким частина митного збору перенаправляється субвенцією до місцевого бюджету на ремонт доріг загальнодержавного значення. На засіданні Київської обласної ради 3 липня в рамках рішення про зміни до бюджету Київщини депутати прийняли всю суму трансфертів на будівництво і ремонт доріг державного значення в Київській області в сумі 1,2 млрд гривень.

Дополнительная информация

Прочитано 1150 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 Жорик 09.08.2017 18:43
Так команда "Новых лиц" все украдет. Стоит ли давать в Ирпень деньги если не так давно Карплюк оформил на умершего фирму и сливал туда бюджетные деньги?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины