Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 08 августа 2017 15:51

Акція "Українцям - європейскі ціни на авто!"

Автор

Шановні власники авто на іноземній реєстрації! Наші з вами авто, наше благополуччя у небезпеці! Прийшов час захистити себе або віддати авто на штрафмайданчики.

Влада прийняла рішення наступати! Спочатку рішенням Вищого адміністративного суду проти тих, хто керує авто у режимі тимчасового ввезення, а наступний удар буде по "транзитниках".

У нас з вами простий вибір - ховатися чи припинити той терор, який кілька сімей олігархів влаштували проти українців лицемірно нахабним, штучним способом позбавивши можливості купувати вживані авто до 2010 року і ввівши драконівські податки для того, щоб авто в Україні коштувало у 3, а то і у 4 рази дорожче аніж в Європі, щоб декілька олігархів продавали свій китайський металобрухт втридорога і заробляли собі мільярдні статки на нас. На сьогоднішній день в Україні орієнтовно налічується близько 2-3 мільйонів авто на іноземній реєстрації, ми стали реальною Силою! Авто Євро Силою !!!  

 

Зараз історичний момент коли власники авто на єврореєстрації об'єднуються, а до них у наступну чергу активно приєднуються різні громадські організації. Історичний момент у тому, що нам, Авто Євро Силі - ніхто не платить, ми нікому нічим не зобов’язані, ми можемо робити те, що вважаємо за потрібне і справедливе. А справедливість полягає у тому, що правила розмитнення мають бути змінені, приведені у відповідність до європейських норм та стандартів, а також має припинитися свавілля та переслідування українських водіїв через іноземні номерні знаки на їх авто.

Саме для цього, об'єднання власників авто на євро номерах – Авто Євро Сила, збирає 100 000 (сто тисячну) акцію під стінами Верховної Ради на 06 вересня (середа) 2017 року на 06:00 год. ранку.
Або влада почує свій народ і почне приймати справедливі, людські закони або ця влада отримає потужний соціальний протест, який послужить початком кінця цієї влади і приходом нової сили, яка за людей, доступні автомобілі, справедливість і процвітання нашої з вами країни!

Приєднуйтесь, Разом Сила! Разом змінимо країну на краще!

Закликаємо усіх небайдужих громадян долучитися до акції 06 вересня 2017 року у Києві, біля стін Верховної Ради на 06:00 годині ранку!

 

Дополнительная информация

  • Дата початку: Среда, 06 сентября 2017
  • дата кінця: Среда, 06 сентября 2017
  • Організатор: Авто Євро Сила
  • Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 5 (Верховна Рада України)
  • Час початку: 06:00 - 14:00
  • Вхід: Вільний
Прочитано 9674 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

-1 #1 Bodr 11.08.2017 09:57
Читайте и думайте. Владельцы этих автомобилей отсутствуют, вы не покупаете машину. Обратите внимание, вы купили право на управление данным автомобилем на год! Будьте внимательны! Из всех автомобилей на иностранных номерах, действительно владельцами по техпаспорту являются менее 3%. Все остальные никто и звать никак, т.к. на законодательном уровне Вы преступники, потому что совершили финансовую операцию без ведома государства, ст.212, ст. 212-1. Приехав на такую акцию без подтверждения, что вы владелец по техпаспорту, вы точно останетесь без машины!
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины