Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 02 августа 2017 12:08

Розподіл пасажирських маршрутів в області є результатом корупційних домовленостей відповідальних чиновників. Олександр Горган

Автор

Представники ГО Територіальна громади міста Ірпеня разом з ГО "ВПО учасників АТО "Справедливість", ГО "ЗУБР" та НВР "Правий сектор" з 16 січня 2017 року провели низку акцій протесту проти підняття тарифів на проїзд в маршрутних таксі, а також були проведенні рід журналістких роздувань, моніторинг цін на проїзд

Перевізники завищують тарифи мінімум у 2 рази, а в Ірпені один з найвищих тарифів!

Владі не цікаво чому проїзд по Вишгороду 2 грн, а по Ірпеню 5?

25 січня 2017 р. аби заспокоїти населення і затягнути процес зниження цін на проїзд, Голова КОДА Горган О.Л. створив робочу групу. Однак, прийняті рішення робочою групою, а також надані пропозиції Головою КОДА Горганом О.Л. та першим замом Савченком О. перевізниками ігнорувались!
Представники громадських акцій, після активної фази, продовжили звертатись до різних державних структур, результатом їх звернень пройшов суспільний резонанс і нарешті Прокуратурою Київської області розпочались обшуки посадових осіб, яки вступили у змову з перевізниками.

 

Прокуратурою Київської області, за матеріалами Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо корупційних дій посадових осіб Київської обласної державної адміністрації.

Відповідно до оперативної інформації Служби безпеки України вбачається, що посадові особи управління інфраструктури КОДА, протягом 2015-2016 років, розробили протиправну схему видачі дозвільних документів на право обслуговування ряду приміських автобусних маршрутів загального користування підконтрольним їм автомобільним перевізникам та афілійованим із ними структурам, які фактично не відповідали кваліфікаційним вимогам конкурсу.

З метою викриття та фіксації протиправної діяльності, прокуратурою Київської області спільно з СБУ проведено ряд обшуків в службових приміщеннях Управління інфраструктури КОДА та в помешканні фігурантів кримінального провадження.

http://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=213079

Ось як цю ситуацію прокоментував голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган:

"Обшуки, арешти, взяття під варту". Звикайте до цих слів в новинах про Київську область.
Сьогодні в приміщенні Київської обласної державної адміністрації група слідчих Прокуратури Київської області і працівнкии Служби безпеки України проводили процесуальні дії в рамках кримінального провадження за ч.3 ст. 368 ("Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище"). Вилучені документи з управління інфраструктури Київської ОДА за 2015 -2016 роки стосувались конкурсів на визначення транспортних компаній, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення в межах Київської області.
Вкорте заявляю- розподіл пасажирських маршрутів в області є результатом корупційних домовленостей відповідальних чиновників, власників транспортних компаній і криміналітету, який контролює нелегальних перевізників. Саме для встановлення осіб, причетних до організації схеми і її припинення Прокуратура області спільно з Службою безпеки України розгорнула масштабний наступ на "корупційний бєзпрєдєл", який отруює життя кожного мешканця області, хто змушений користуватись громадським транспортом.
Досудове розслідування за даним кримінальним провадженням є частиною системної взаємодії Київської обласної державної адміністрації і Прокуратури Київської області щодо припинення усталених корупційних схем. І ця взаємодія стосується не тільки транспортної сфери. Спільно з Прокурором області Дмитром Чібісовим я здійснюю інспекцію об'єктів капітального будівництва. На черзі- заклади охорони здоров'я. В полі зору усі сфери державного регулювання або використання бюджетних коштів.

Непримеренне ставлення до корупції керівництва облдержадмінстрації і тотальна непідкупність прокурора області запорука того, що скоро в новинах про Київщину з'являться слова "ув'язнення, конфіскація, суворий режим". Без них не буде слів "економічне зростання, добробут кожної родини, довіра до влади".

Gorgan

Прочитано 1568 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 Галюся 02.08.2017 17:44
От чего оргазм? Традиционные схемы тендеров, но уже " 2015-2016!!! Это уже постмайдановское время! Когда изгнали "не тех" и во власть привели "тех"- наших, честных, кто стоял на Майдане и воодушевлял, призывал личным примером:-))) Горган "что-то" констатировал:-))) А он вчера родился? А он туда попал по какой схеме? Там нет ни одного случайного человека. Все до единого в схемах, чьи-то протеже. Не смешите людей. Брилльянтовые прокуроры где? Закрыли досудебное расследование по Пашинскому (это уже в бытность прокурора с нимбом:-)))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины