Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Завдяки зусиллям прокуратури Київської області позашкільний заклад у Гостомелі повернуто дітям

Завдяки зусиллям прокуратури Київської області позашкільний заклад у Гостомелі повернуто дітям

Незважаючи на нагальну потребу в забезпеченні дітей навчальними закладами, порушення щодо передачу в оренду шкільних та позашкільних навчальних закладів не поодинокі.

Так, наприклад, в селищі Гостомель діти були позбавлені права отримувати необхідні знання в позашкільному закладі, оскількі він використовувався не за призначенням.

Зокрема, установлено, що на початку 2017 року Управління освіти і науки Ірпінської міської ради передало в оренду приміщення позашкільного навчального закладу загальною площею 776,6 кв.м. для розміщення Гостомельської селищної ради.

 

Втім, відповідно до вимог Законів України «Про освіту» та «Про позашкільну освіту», використання майна закладів освіти можливо лише для потреб навчально-виховного процесу.

Таким чином, за спірним договором оренди фактично змінено цільове призначення приміщення позашкільного навчального закладу та визначено його використання для розміщення селищної ради, тобто для діяльності, яка ніяким чином не пов’язана з освітньою діяльністю закладу.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Київської області звернулась до суду з позовними вимогами визнати незаконним рішення ради, недійсним договору оренди та зобов’язати повернути майно.

iutrv

Судом повністю підтримано правову позицію органів прокуратури.

 

Последнее изменениеВторник, 01 августа 2017 17:53

Дополнительная информация


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины