Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 27 июля 2017 15:26

Громада на сесії: прийшла, зробила звернення і добилася результату. Відео

Автор Олександр Наказненко

Найцікавішим питанням сьогоднішньої 36-ї сесії Ірпіньради видалося № 148 сформульоване: «Про затвердження гр. Нелюбіну Л.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на будівництво і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Ірпінь, вул. Ново-Оскольська, 4-в».

Представники громадськості цього мікрорайону виступили на сесії із зверненням проти такого будівництва. Це мешканці житлових комплексів «Синергія-2», «Теплий стан», «Уютний», «Грін лайт», «Річ таун» – мікрорайону, збудованого впродовж минулих двох років, тобто вже за головування Володимира Карплюка.

 

Зі згадано звернення слідує, що було порушено норми ДБН щодо площі зелених територій загального користування, які «мають складати 40% від території забудови, або 6 квадратних метрів на людину». Наразі мешканців даного мікрорайону ставлять перед фактом того, що вони не матимуть взагалі ніякої рекреаційної зони.

До Вашої уваги найпромовистіші пасажі згаданого звернення:

«Коли ми купували квартири, то нам обіцяли, що ми будемо жити у зеленому місці. Але нас просто обманули. Там, де обіцяли зелену зон для відпочинку й оздоровлення, з’явилася чергова багатоповерхівка».

«Влада не те, що не зупиняє втрати природних територій, зайнятих рослинами природного утворення, а навпаки сприяє забудовникам знищувати природні насадження».

«Це, м’яко кажучи, знущання над нами, хто приніс великі інвестиції в місто».

Взагалі, новосели хочуть, аби на місці двох ділянок 4 і 5 соток був парк, незважаючи на те, що зі слів Карплюка згадана земля є приватною власністю забудовника Нелюбіна, відсутнього на сьогоднішній сесії. Відтак, замість депутата доносив до присутніх його позицію міський голова.

Карплюк, озвучивши думки Нелюбіна та окресливши свою позицію з цього приводу – поставив дане питання на голосування. У результаті лише 5 депутатів висловилося на підтримку згаданого забудовника, більшість «утрималися», або не голосували.

01 5

На перший погляд начебто все вірно: громадськість висловилася проти знищення зелених зон – влада підтримала громаду. Це не викликало б ніякої підозри, якби у подібних випадках влада постійно ставала на сторону громади. Проте, сьогоднішній випадок доволі унікальний. Обізнаним з «кухнею» подібних рішень зрозуміло, що у такий спосіб провладна забудовницька більшість розправляється з іншим конкурентом-забудовником. Зрозуміло, що КіНО (Карплюк і «Нові обличчя») змінило тактику. Тепер з неугодними забудовниками розправлятимуться використовуючи цілком справедливо обурену громадськість. Коли ж заходить мова про інтереси своїх забудовників, тоді Карплюк каже, що не може просто так взяти й стати на сторону громади.

Тільки-от, не спроста кажуть, що слово – не горобець. Особливо ті вислови, які злітають з сесійної трибуни. Найцікавіші формулювання вже навів вище. У цьому контексті доречно згадати позицію самого Карплюка, коли він тільки-но став мером, а на фоні нової влади тривали «холодні війни» між деякими конкурентами-забудовниками. Тоді очільник міста, доречно з точки зору головного його забудовника, докоряв усім сторонам конфлікту за те, що вони своїми інформаційними усобицями тільки псують імідж Ірпеня, зменшуючи таким чином загальний попит на його новобудови. З почутого на сьогоднішній сесії випливає, що тепер Карплюк і Ко «псують імідж» міста, збиваючи попит на нерухомість. Чого тільки варте винесене в заголовок висловлювання про знущання влади з інвесторів-покупців квартир у новобудовах.

 

Дополнительная информация

Прочитано 1539 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины