Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Понедельник, 24 июля 2017 10:30

Звернення місцевого мешканця до Карплюка щодо збереження природи міста Ірпінь

Автор

До міського голови Ірпеня та депутатів ІМР звернувся міський мешканець Олексій Богуславський.
Шановний Володимире Андрійовичу! Шановні депутати міської ради! Що не кажіть, але приємно, коли обновлюється наше місто. 

Повільно, але будуються дитячі садочки, добудовуються школи, відкриваються та ремонтуються дороги, супермаркети на кожному повороті, парки та сквери тощо. Правдами і неправдами, але воно залишиться на довгі роки і десятиліття. Будівельний бізнес завжди мав перевагу. Але не все вимірюється тільки грошима... 

 

Ірпінська природа унікальна по своїй суті. Але чомусь до неї завжди не доходять прекрасні людські руки і душі. Навпаки, в угоду нашим забудовникам, а то і просто з мотивів самозбагачення, ми до природи ставимося на ти... Просто нищимо.

І це саме страшно, бо ірпінчани тільки згадують, ті ліси, ту пойму, ті красиві березові чи соснові рощі, які милували колись людське око. Схилюся до пойми річки Ірпінь. Прекрасна зелена нива. Особливо влітку. Хто приходить вранці на пойму, той не може надихатись насиченим ароматом повітря. А скільки там лікарських трав? Це ціла аптека здоров"я. Іноді торфяна маса загорається. Явно не сама, а від безпечності самих ірпінчан.
На поймі є три канали, або як їх газивають, канави. Коли їх наповнюють водою, то явно запливає мальок. Туда прилітають пташки, виводять потомство дикі качки, цікаво плавають вужі та безліч іншого природного дару.
Та на жаль, канави то наповнюють водою, то перекривають. аби вони повністю пересохли. Скільки гине живності ? Відомо тільки господу богу. Дивишся на це все, і думаєш, як треба нелюбити навколишній світ.
Невже немає води в річці? Є! То може ми разом з вами, подумаєм, як треба зробити так, щоб зберегти цей райський куточок Ірпеня. Щоб вода в каналах знаходилась цілий рік.

Не повірю що для цього потрібно великі кошти! Як на дороги та сквери. Тут потрібне ваше бажання, бо ті, хто лишається без води, не зможуть попросити вашої допомоги!

Zvern


 

Прочитано 1228 раз

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины