Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 13 июля 2017 15:20

Дітсадок "Колібрі" біля Синергії, ще не відкрився а вже переповнений. Хто в цьому винен?

Автор Ігор Швець

На офіційному сайті Ірпінської міської ради з’явилося повідомлення, що 1 вересня відкриє свої двері новий дитячий садочок “Колібрі”.

До цього комунального закладу підуть майже 300 ірпінських діточок, а бажаючих - 800!

Дитсадок “Колібрі” споруджує по вул. Григорія Сковороди будівельна компанія “Синергія”. Прийом заяв від батьків про вступ до нього продовжується майже рік: відлік розпочався із 20 вересня 2016-го. Протягом цього часу кількість бажаючих зросла до 800.

 

Хоча проектний план був розрахований на 140 дітей, проте унаслідок великої черги передбачають збільшити кількість місць до 300. У закладі сформують 4 вікові групи, кожної — по 2, загалом їх нараховуватиметься 8.

Треба зазначити, що до ясельної групи набирають дітей із двох років. Водночас проводиться підбір персоналу — є потреба у фахівцях дошкільної освіти. Окрім “Колібрі”, в Ірпені зводять ще один дитсадок по вул. Курортній.

Звичайно, добре, коли на освітянській карті міста з’являються нові дитячі осередки. Проте вирішити проблему нестачі місць вони поки не в змозі. Адже якщо дошкільною освітою охоплені майже 3 тис. діточок, то претендентів нараховується більше 4,5 тис. А Ірпінь щодня розширює свої “житлові” межі, кількість населення, зокрема й дитячого, зростає. Багато родин, зваблених рекламою про курортне місто, купують тут житло, щоб продовжити свій рід.

До того ж “перенаселеність” дитячих закладів, коли кількість вихованців значно перевищує заплановані потужності, негативно впливає і на стан здоров’я малечі та працівників, які про них турбуються, і збільшує загрозу виникнення вірогідних нещасних випадків, непередбачуваних ситуацій.

Дополнительная информация

Прочитано 3306 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 Анна 14.07.2017 14:34
В нашем саду в яслях 40 детей, при санитарным нормам (15 деток).
В Гостомельских яслях заведующая больше 25 деток не принимала, говорила, что не имеет права !
В Ирпене все иначе, к сожалению...
Цитировать
0 #2 Анатоль 21.07.2017 08:04
Конечно, нужно обязать всех застройщиков если хочешь строить, то параллельно строй коммунальный дет.садик или коммунальную школу, а если нет, значит запрет на строительство.
По поводу переполненности школ, яслей.Я в советское время середине 70-х годов, ходил в ясли, садик и в группах меньше 30-35 детей не было никогда. В 80-х годах учился в школе и у нас классы были по 36 чел. и все школы работали в две смены. И когда читаю сказочников и нытиков-фантазёров о наполненности групп в садах и классов в школах, то хочется спросить, с каких сёл наводнился ирпень. приезжают селюки с западенщины и хотят, чтоб было как в селе. Никогда не в одном крупном городе бывшей советской украины, не были такие малочисленные группы в садах и малочисленные классы в школах. все школы работали везде в две смены. плачущая сказочница выше вообще фантастику пишет. в село на родину свою едь и там вообще будет 10 дет. в группе.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины