Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Нормальний чиновник: декларація прокурора Ірпеня Юрія Манелюка

Нормальний чиновник: декларація прокурора Ірпеня Юрія Манелюка

15 серпня 2017 буде рік, як Манелюк Юрій Андрійович працює на посаді Начальника Ірпінської прокуратури.

Портал Ірпеня вирішив порівняти його декларації за минулі роки.

У головного прокурора Ірпеня є дружина – Оксана Василівна та син – Кирило Юрійович. 

 

Нерухомість:
Як у 2015, так і у 2016 роках нерухомість прокурора залишалася такою ж. На Юрію Андрійовичу записана квартира на 71,4 кв.м. Він її набув 1998 року. Права власності на цю квартиру розділені між самим прокурором, і Володимиром та Людмилою Манелюк. Ймовірно, це брат і мати прокурора.
Інша квартира у декларації – на 65,3 кв.м. Вона теж належить Людмилі Михайлівні Манелюк, ймовірно, матері прокурора.

Транспорт:
Головний ірпінський прокурор має Volkswagen Golf 7 2013 року. Ця машина записана на його дружині. Інших транспортних засобів немає.

Доходи:
У 2015 році доходи прокурора за основним місцем роботи – майже 116 тис. грн - більше 9500 тис. на місяць.
Що стосується дружини, то вона заробітню плату за основним місцем роботи отримала від «Фоззі Фуд» у розмірі приблизно 62,5 тис. грн. на рік, і приблизно 5200 грн. на місяць.
У 2016 році ситуація змінюється.

Юрій Манелюк тепер має два джерела доходу: прокуратуру міста Києва та прокуратуру Київської області. Від першої дохід був у сумі приблизно 84 тис. грн.(майже 7000 грн/міс), від другої – приблизно 68 тис. грн. (майже 5600 грн/міс.). Його дружина, Оксана Манелюк, отримала майже 77,2 грн. доходу від тої ж «Фоззі-Фуд» (майже 6500 тис.). Сама ж дружина ще й отримала дохід від «Сільпо-Фуд» - майже 9300 грн.

Пишіть на Портал Ірпеня, якщо спосіб життя чиновника не співпадає із задекларованим.

 

Последнее изменениеВторник, 11 июля 2017 20:26

Комментарии   

+3 #1 Андрей Ирпень 12.07.2017 01:16
Ну и что? Разве это высокий доход? нет. Зарплата средняя по Украине. Вот когда у него с зп в 9-10 тыс грн появится особняк за 1 миллион долларов, тогда начнется другой разговор.
Цитировать
+2 #2 Дед Панас 13.07.2017 02:38
Не рассказывайте нам сказки. Все прекрасно знают и понимают что прокурорские полностью кушают с рук Карплюка и нарушают все действующие Законы. Прокурор имеет на подставных лиц несколько квартир и земельных участков. ЖК Есенина тому пример. Уже и Киевская область сказала что там все незаконно но прокурор Ирпеня почему то яйца чешет и ничего не делает. Значит получил откатик. Уже и в лесу возле водоканала начали строить высотки и ничего. Тишина. А там вообще лес, и к Ирпеню это не относится. Почему прокурор не проверит с ДАБИ эти стройки? Ответ ясен- тоже получил квартиру. Поэтому его декларация это филькина грамота. И никто в это НЕ ВЕРИТ.
Цитировать
-1 #3 1111 13.07.2017 11:47
Редакція “Громади Приірпіння” звернулася за коментарем до Юрія Манелюка з приводу Бучанського межигіря та отримання особистої вигоди в корупційних схемах з дерибану земель лісового фонду Федоруком та Карплюком та до прес-служби прокуратури Київської області але відповіді поки не отримала. Бо нічого сказати Громаді чому він нічого не робить.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины