Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Навіщо Тарута приїздив до Ірпеня, і як Карплюк може заплямувати його репутацію?

Плешко, Тарута, Карплюк - фото зі сторінки М.Плешко у Фейсбуці Плешко, Тарута, Карплюк - фото зі сторінки М.Плешко у Фейсбуці

Відомий народний депутат, політик і підприємець Сергій Тарута провів в Ірпені презентацію Доктрини «України 2030». Чому саме в Ірпені?

Новину про приїзд Тарути активно тиражували всі провладні засоби масової інформації, включаючи офіційний сайт міської ради Ірпеня. Ймовірно, ініціаторами заходу стали перші особи міста. До цього в соціальних мережах вже були чутки про те, що С. Тарута відвідує Ірпінь.

Тарута в Ірпені

Економічна вигода?

Одне з найпроблемніших і скандальних проектів нинішньої влади – забудова заплави річки Ірпінь. Зовсім випадково у власності Донецької фірми ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОЛІМП" і знаходяться землі заплави з цільовим призначенням як «для ведення особистого селянського господарства», а в реалії маємо неорганізоване звалище, крадіжку грунту й інші ознаки підготовки під будівництво, включаючи заяви чиновників, що ніхто нічого там вирощувати не збирається.

Пойма реки Ирпень

Посилання за темою:

За даними аналітичної платформи YouControl  Адреса засновника: УКРАЇНА, 83114, М.ДОНЕЦЬК, вул. Панфілова, буд. 15 тобто є явний слід інтересів Донецького бізнесу, але журналісти "Портала Ірпеня" проводять додаткові журналістські розслідування на цю тему.

Свою думку з цієї ситуації висловив головний редактор газети "Інформаційний портал"

Низка обшуків, арештів, земельні скандали і постійні конфлікти з усіма, ймовірно, змушують В. Карплюка шукати додаткове фінансування і заступництво більш сильних гравців політичної арени України. Скоріш за все, команда мера шукає сильного "покровителя" для своїх скандальних проектів, тієї ж заплави, яку не забудувати без лобіювання у «верхах», а натомість Карплюк може запропонувати економічні перспективи і для бізнесу С. Тарути, подібно до «пільг», що мають такі фірми як «Орлан-Інвест груп», «Сінергія».

Що ж стосується політики, то «головна» партія Ірпеня «Нові обличчя» остаточно себе зжила і дискредитувала, тому потребує перезавантаження. Тому її входження в новішу і сильнішу партію, наприклад, таку як «Основа» Сергія Тарути вельми логічний вихід для порятунку. Та й вибори до ВР зовсім скоро. Хто і від якої партії піде в цьому регіоні ближче до старту виборів, стає все ясніше, і приїзд Тарути тут відіграє не останню роль.

Чи знає Сергій Тарута, що Карплюк «для масовки» привів на презентацію Доктрини хоровод зі своїх «каральних загонів», людей, які не тільки не читали принципи Доктрини від Тарути, але і займаються бандитизмом в регіоні і залякують населення, судимих осіб, які відкрито проводять акції проти вільних ЗМІ. В той час, як сам Карплюк і його команда забруднилася в скандалах, то Тарута «чистий» для Ірпеня з таким баластом швидко отримає негативний рейтинг в регіоні

Ми знаємо, що партія Тарути, є майже останній шанс для команди мера, т.к. спроби домовитись з БПП, Батьківщиною, Самопомічью, або Саакашвілі (про це він особисто казав у прямому єфіре ZIK) провалилися! 

Костянтин Хафізов, головний редактор газети Інформаційний портал

Репутаційні ризики.

Відвідати захід можна було тільки за спеціальним запрошенням, це чітко контролювалося міською радою Ірпеня. До останнього «фейс-контроль» не хотів пускати на презентацію журналістів з інших видань, але боячись осоромитися перед гостем, наших журналістів все ж допустили на захід. Зал наповнювали "своїми": кішенькова Громадська рада, апарат міської ради Ірпеня, члени Муніципальної варти, члени провласної ради АТО, Підконтрольні Карплюку медіа: ITV, Правда Ірпеня розповіли що завгодно, але не про саму Доктрину 2030, використавши медіа-привід у своїх рекламних цілях.


Хочемо навести частину «Доктрини 2030»:

Метою, яка визначена в документі як дороговказ розвитку країни, має стати входження України до тридцятки найрозвиненіших країн світу. Щоб досягти цього, слід змінити парадигму розвитку, переорієнтувавши її на стимулювання розвитку внутрішнього ринку. При цьому в нинішніх умовах головним чинником і каталізатором економічного зростання національної економіки може бути лише людський капітал. Тому головним підмурком, на якому вибудовано положення Доктрини, є нова соціально-орієнтована модель розвитку, найвищою цінністю в якій є людина, а головною рушійною силою – її креативний потенціал. Тобто саме людина є центром пропонованої моделі соціального капіталу, а пріоритетами в цій моделі визначені життя, здоров’я і добробут людини, її свобода, рівність і безпека та, звичайно, освіта, наука і культура.
http://kpi.ua/2017-05-25

Тарута в Ірпені

Фото з офіційної сторінки С.Тарути у фейсбуці


В реалії ж Карплюк привів людей з поганою в місті репутацією на презентацію Доктрини, мета яких протилежна заявленій Тарутою. Наприклад, залякування та тиску на засоби масової інформації:

Хто маніпулює АТОвцями та винудив їх замість боротьби з сепаратизмом в Ірпені мітингувати проти вільної преси?

Коротя Володимир Геннадійович був активним учасником залякування журналістів газети в Ірпені

Володимр Коротя Ірпінь

 

Діана Бондар, волонтер, активний учасник акції тиску на ЗМІ в Ірпені

Диана Бондарь Ирпень

Денис Красинський, організатор, підбурювач та активний учасник акції проти вільних ЗМІ в Ірпені

Денис Красинский Ирпень

Антон Головенко, найвідоміший в Ірпені «герой», тому що дозволяє собі нападати на людей посеред дня, при цьому активно підтримується міською владою, хоч і має бурхливе кримінальне минуле.

Антон Головенко – как преступник из Малина возглавил совет ветеранов АТО в Ирпене. Почему властям выгодно нанимать криминал?

Головенко Ирпень преступник

Є ймовірність, що через свою зайнятість С. Тарута не міг ознайомитися з ситуацією, яка склалася в Ірпені, і не знав, кого приведе Карплюк до нього на презентацію. Якщо його політична партія дійсно прагне до побудови демократичної держави, тоді як той контингент, що був серед глядачів, тільки очорнює біографію Тарути і його політичний проект.

Тому пропонуємо подивитись декілька відео на цю тему, т.к. саме з такою командою, яку привів Карплюк Ірпінь і став кримінальним містом "Чикаго" 

 

Последнее изменениеВоскресенье, 02 июля 2017 03:16

Медиа
Комментарии   

0 #1 Замойский 03.07.2017 14:59
Був у бібліотеці і застав підготовку до цього заходу.
Скажу відверто, нормальні журналісти на захід з цим Тарутою і за подвійний гонорар би не пішли. Дивно читати, що когось не пускали.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины