Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 30 июня 2017 18:59

Голову антикорупційної ради Ірпеня Христюка підозрюють у корупції

Автор Наталія Черненко
Голову антикорупційної ради Ірпеня Христюка підозрюють в корупції Голову антикорупційної ради Ірпеня Христюка підозрюють в корупції

Перевірки декларацій тривають, дійшла черга й до ірпінських чиновників. Зокрема, встановлено, що перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги Закону України «Про запобігання корупції», у 2016 році придбав у власність квартиру в Ірпінському регіоні, вартість якої перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня поточного року.

Однак, порушивши статтю 52 вищевказаного Закону, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування не вніс взагалі.

За результатами плідної співпраці прокуратури Київської області з Департаментом захисту економіки Національної поліції України, уповноваженим суб’єктом складено протокол про вчинення першим заступником Ірпінського міського голови Дмитром Христюком адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КупАП.
Матеріали та протокол скеровано до суду для розгляду по суті.

Робота прокуратури Київської області в цьому напрямі триває.

Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету міської ради Ірпеня від 26.01.2016 р. №23 була створена антикорупційна рада при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради яку і очолив особисто Христюк.

Раніше ЗМІ повідомляли, що саме перший заступник мера Ірпеня Д.Христюк сприяє поширенню злочинності в Ірпені. Посилання.

Прокуратура

Дополнительная информация

Прочитано 2094 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 Христюк ВОР 01.07.2017 00:29
Христюка готовят на будущего мэра Ирпеня. Карплюк будет решать с прокурором области и судьей о невиновности Христюка. Христюка не админкой надо пугать, а предьявлять ему обвинение за превышение служебных полномочий. Посмотрите как будут дальше развиваться события. Уголовное дело по 15 Га леса уже стоит на месте. Хотя Вова Карплюк лично отправил заявку регистратору на регистрацию 15 Га леса в комунальную собственность города. Уголовное дело по Есенина 31 тоже херится Падюком и прокурором. Все продались за однокомнатные квартиры. Голимые дешевки. Им сидеть под столом и строчить у Вовы . Где железная воля Луценко? Луценко давал слово вручить подозрение мэру Ирпеня. Деньги решают все. Или почти все. Далее будет.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины