Хто робить і для чого роблять тайну щодо родючості грунту заплави річки Ірпінь?

Post by: Сергій Глиняний 20 июня, 2017

Мене зацікавили неодноразові заяви ведучих пленарних засідань ІМР - про неродючі грунти заплави річки Ірпінь, які без особливої шкоди для довкілля можна забудувати.

Щоб розвіяти сумніви я надіслав депутатське звернення до Карплюка В.А. з проханням повідомити - хто, яка організація була експертом з родючості грунту та з проханням надати Акти експертизи грунтів заплави.


пойма ответ глиняний

Відповідь прийшла від заступника міського голови Семко Н.Г., яка повідомила мені, що земельна ділянка – то поверхня землі… і так далі, а я мав би не писати незрозуміле для працівника міськвиконкому та заступника міського голови формулювання про земельну ділянку заплави річки Ірпінь яка межує з вулицями Єсеніна, Достоєвського, Маяковського, пров. Озерний, а конкретно вказати кадастровий номер ділянки, яка мене цікавить. Мабуть, якщо вкажу не ту ділянку, то й відповідь буде саме про неї.
Вкажу - всю заплаву вкажу - а що робити?
пойма ответ семко
Цікаво інше - для депутатів 20 сесії, що відбулася 11 серпня 2016 року, ( також 21 сесії, що відбулася 15 вересня 2016року питання №63) формулювання було саме таким - без усіляких там заморочок у вигляді кадастрових номерів, графічних матеріалів, та – проекту рішення. 24 питання 20 сесії було проголосованим депутатами на УРА!
Воно звучало на 20 сесії як - Про затвердження детального плану території забудови кварталу міста Ірпінь обмеженого вул. Маяковського, провул. Озерний, вул. Достоєвського та вул. Гайдара.
Тут навіть про заплаву річки Ірпінь ні слова немає, хоча саме заплава і була предметом розробки детального плану ТЕРИТОРІЇ ЗАБУДОВИ!
пойма ответ
Виходить, що заступних міського голови пані Семко Н.Г. аргументовано доводить, наскільки недолуго та некваліфіковано секретаріатом Ради подаються документи депутатам для прийняття важливих рішень.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1595 раз