Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 07 июня 2017 10:57

В городском совете Ирпеня идет обыск, мэр Карплюк и его заместители сбежали в США?

Автор
В городском совете Ирпеня идет обыск, мэр Карплюк и его заместители сбежали в США? В городском совете Ирпеня идет обыск, мэр Карплюк и его заместители сбежали в США?

7 июня с самого утра вооруженные люди заняли 2 этаж городcкого совета Ирпеня – шел обыск кабинетов первых лиц Ирпеня.

Пока правоохранители никак не комментируют причины обыска, но мэр уже в своем репертуаре и из-за границы заявляет о фактах давления на него.

В этот раз, во время обыска, мэр Ирпеня и его приближенные оказались за границей, Владимир Карплюк оправдывался рабочей командировкой, напомним, что летом 2016 года во время обыска он был на отдыхе, совпадение? Работу правоохранителей мэр Ирпеня комментирует как политический заказ от владельца местного провайдера и телеканала «Погляд» - Алексея Зиневича. Сумма заказа, со слов мэра, составила аж 100 000 у.е. Но, как обычно, мэр не предоставил НИКАКИХ доказательств. 

 

Со слов Карплюка обыск правоохранители объясняют тем, что есть предпосылки думать, что дороги и элементы инфраструктуры чиновники строят с выгодой для себя.

Ждите подробностей. На месте событий работают журналисты.  

Кожного разу, як я перебуваю у закордонному відрядженні (зараз ми разом із заступниками Ірпінського міського голови Дмитром Христюком та Наталією Семко знаходимося у службовому відрядженні у США), до міської ради Ірпеня приходить поліція з обшуками. Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду. У замовному характері цих обшуків вже давно ніхто не сумнівається. Та цього разу слідчі перевершили самі себе.
Разом з ними на обшук завітали «журналісти» місцевого, створеного майже місяць тому, телеканалу «Погляд». До міськради зайшли одразу три знімальні групи «Погляду», який в Ірпені та Приірпінні називають Life News, оскільки пропагандистські завдання та методи у них однакові з відомим російським каналом. Телеканал «Погляд» належить власнику інтернет-провайдера «Best» Олексію Зіневичу. Тиждень тому мені повідомили, що Зіневич, окрім підкупу депутатів Ірпінської міської ради, запропонував керівництву поліції яка вела справу 100 тисяч доларів за «маски-шоу» в Ірпінській міській раді. Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішення правила гри учасників ринку інтернет-послуг, у результаті чого до бюджету Ірпеня компанії «Best» доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше.
Звертаюся до Міністра внутрішніх справ України із публічною заявою про вчинення злочину працівниками поліції: вони не допустили адвокатів та жодного журналіста, окрім «Погляду», обшук проводився особами, прізвища яких не зазначені в ухвалі, під час обшуку були зацікавлені поняті, ряд осіб покинув місце обшуку до його закінчення.
Працівники поліції повідомили, що вони думають, що Ірпінська міська влада ремонтувала дороги в місті та укладала асфальт з можливою вигодою для себе. Ми обов’язково оприлюднимо закупівельні ціни на ремонт доріг та підготуємо порівняльний аналіз з десятками інших міст України.
На основі даного аналізу ми неодмінно вимагатимемо відставки начальника Обухівського Відділу поліції ГУМВС України у Київській області та керівництва Головного слідчого управління поліції області, підлеглі яких погодилися виконати дане політичне замовлення.

Володимир Карплюк, міський голова Ірпеня

Прочитано 1755 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+4 #1 Андрій 07.06.2017 13:40
Може цього разу плешкуваті попсуї там, в США, і залишаться назавжди?
Цитировать
-3 #2 атошник 10.06.2017 20:32
В.А. Не звертайте увагу на клерків. Працюйте, Вашу роботу і команди видно. Зіневич, мельнучуки, свистовичі це клерки і вони ортримують від божої ласки все . що їм дано.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины