Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Вторник, 06 июня 2017 15:14

Карплюку знадобилося 2,5 року лише для того, щоб приступити до проектування нових шкіл: Його діти не страждають.

Автор

Найближчим часом в Ірпені з’являться дві нові школи.

Про це журналістам розповів ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Один навчальний заклад планують побудувати на території ближче до Романівки, інший – по вул. Григорія Сковороди. За словами мера, школи будуть комунальними.

 

“В рамках моїх перемовин з власниками територій досягнуто домовленості, що на стороні ближче до Романівки і в районі Григорія Сковороди власники земельних ділянок відповідні території відступлять для будівництва школи”, – зазначив мер міста.

Наразі адміністрація міста в пошуках проектної документації.

У школи цього року пішло 860 діток, у садочки – 430 діток. По об’єму – це нова школа і 3 нові дитячі садки. Основне навантаження ірпінські школи отримали за останні 2 роки у зв’язку із ситуацією на сході України і не є наслідком багатоповерхової забудови в Ірпені, хоч фактично багато переселенців оселилися саме в існуючіх квартирах. Чому під таку кількість квартир не було передбачено розвиток соціальної інфраструктури, більше наштовхує на думку, що ІМР не зацікавилена у вирішенні даного питання і сьогодні використовує цей факт, як зручний момент для маніпуляції думкою Громади міста. На сьогоднішній день в Ірпені найбільший коефіцієнт на жителя населення по переселенню в державі.

Ця влада повинна була зробити вже давно. Бо якщо тільки починається проектування, то скільки часу пройде до відкриття тих шкіл? А вони потрібні вже на 1 вресня. Куди дивився міський голова до цього часу?

P.S. Пропонуємо освіжити пам'ять і пригадати предвіборніе обіцянки чинного міського голови:

Дополнительная информация

Прочитано 2257 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины