Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 31 мая 2017 18:24

Депутат ІМР Лаврентій Кухалейшвілі: “Результати голосувань на 33-ій сесії були сфальшовані!”

Автор Ігор Швець

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі заявив, що результати поіменних голосувань на останній 33-ій сесії були сфальшовані.

Ще під час її проведення деякі з народних обранців помітили, що навіть коли вони витягали картки з пристроїв для голосувань, система враховувала їхні голоси на користь ухвалення певного питання.

Лаврентій Кухалейшвілі пише: “Ми казали про те, що 33 сесія була сфальшована! А ось і докази. Мені скинули скрин поіменного голосування. Питання про зміну цільового призначення землі по вул. 8 Березня, де забудовник з прізвищем О. Пікулик нищіть приватний сектор, я точно не голосував ЗА, але, як бачите, моє прізвище стоїть з тими, хто проголосував за цей дерибан! Карплюк ледь на тій сесії “назбирав” потрібну кількість голосів, але там, де не пролазило, вирішили опуститися до фальшування! Нехай тепер прокуратура вивчає це питання, адже якщо в систему голосування, яка, до речі, коштувала бюджету 600000 грн, є можливість безперешкодно влазити, то так можна протягнути будь-яке питання! Тоді навіщо нам та система?!

Kuhalejshvili falshuvannya golosuvannya
P.S. Зверніть увагу на скрін. Депутат Калічка аж два рази не проголосував — і його двічі зарахували! У когось ще є питання?”.

Видання уже попереджало представників міської влади та депутатського корпусу про відповідальність за ухвалення незаконних рішень (https://www.irpin.online/vidpovidalnist-za-pryjnyattya-nezakonnyh-rishen).

Тому питання залишається відкритим: свідома маніпуляція депутатськими голосами чи прикрий збій електронної системи голосувань?

Дополнительная информация

Прочитано 1769 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+4 #1 Чибисов петух 31.05.2017 23:13
Прокурор а где собственно уголовное производство по ст. 361. Незаконное вмешательство в работу электронно-вычислительных машин (компьютеров), систем и компьютерных сетей??? Или нам опять пора прийти и напомнить Вам о Громаде?
Цитировать
-3 #2 Галюся 01.06.2017 02:19
Знову чергова політична заказуха від редакції ПІ з посиланням на шанованих депутатів (юриста:-)))!!! 1.А де допустимі і об"єктивні докази того, що певні депутати НЕ голосували??? - Доказів нема. Слова до справи не пришиєш.2.Вивчайте ККУ, зокрема ст.з61, на яку посилаєтесь: її текст (визначення) інший. Знатоки юриспpуденції:-)))
Цитировать
+2 #3 Євген Мельничук 01.06.2017 11:32
Цитирую Галюся:
Знову чергова політична заказуха від редакції ПІ з посиланням на шанованих депутатів (юриста:-)))!!! 1.А де допустимі і об"єктивні докази того, що певні депутати НЕ голосували??? - Доказів нема. Слова до справи не пришиєш.2.Вивчайте ККУ, зокрема ст.з61, на яку посилаєтесь: її текст (визначення) інший. Знатоки юриспpуденції:-)))

Жаль что сегодня 01.06.2017, Вас не было на сессии, с трибуны депутаты зачитали Депутатский запрос и даже сам мер заявил о сбое работы системы РАДА)))
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины