Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 19 мая 2017 13:26

Польський слід Карплюка

Автор Олександр Наказненко

Чимало інформації поширилося в медіапросторі про зв’язки міського голови Ірпеня, Володимира Карплюка з сусідньою країною – Польщею.

Які з розповідей-версій наскільки достовірні, як то кажуть, покаже слідство.

Проте, одна з таких інформацій вже заслуговує на журналістське розслідування.
Кореспонденти «Зорі Приірпіння» взялися розшукувати польський слід Карплюка і виявили досить цікаву інформацію, допоки хоч не підтверджену, але й не спростовану.

 

Виявляється, мер Ірпеня неодноразово був помічений у невеличкому польському поселенні Марки на північному сході від Варшави край Слупецької Пущі. Це передмістя столиці Польщі, розташоване приблизно на такій відстані, як наше Коцюбинське від Києва. Втаємничений інформатор розповів, що Володимир Карплюк навідувався туди ще з 2014-го року з метою придбати ділянку під будівництво.

Відтак, вже у 2016 році у Марках звели два будиночки. Як стверджує утаємничене, проте солідне джерело, на одній з ділянок розміром 25 соток звів будиночок Володимир Карплюк, а по сусідству – його колега-однопартієць Володимир Співак. Щоправда, у своїй декларації Карплюк не вказував цей будинок, і за словами таємного джерела у міськраді, він зареєстрований на підставну особу.

З’ясувати достовірність цієї інформації в самого Карплюка наразі не вдається, оскільки очільник міста вперто не бажає спілкуватися з журналістами «Зорі Приірпіння». Відтак прошу вважати цю публікацію відкритим зверненням до Володимира Карплюка щодо його причетності до садиби між вулицями Зелена і Легіонова містечка Марки Варшавського Воєводства.

Місце її розташування бачимо на карті Yandex. На менш свіжому зображенні з Google не було двох будинків, які ймовірно належать Карплюку і Співаку. Спорудили їх досить швидко, протягом минулого року.

maps

Не в приклад реконструкціям ірпінських вулиць Підгірної та 8 Березня, які вже скоро рік як не можуть завершити.

Кореспонденти «Зорі Приірпіння» провели маркетингове дослідження земельного ринку в Марках під Варшавою. Наділи по 25 соток під, як би у нас назвали, котеджну забудову, коштують до 120 тисяч доларів. З урахуванням того, що ділянки під забудову продаються з уже підведеними комунікаціями, це дешевше, ніж у нашому Ірпені.

DIM 1

Не так, як нашим забудовникам, на цих ділянках можна будувати не що заманеться, а лише індивідуальні будинки, причому в одному чітко визначеному стилі.

DIM 2

До слова, поряд ще є вільні ділянки. Вони позначені на карті-схемі жовтим кольором.

plan

«Не сприймайте це за рекламу земельних продаж в Марках, але наразі ще є нагода стати сусідом Карплюка в Польщі», – жартує утаємничений інформатор. На запитання: навіщо нинішньому очільнику Ірпеня могла здатися така садиба в тихенькому польському столичному передмісті? – секретний співрозмовник відповідає: «Як запасний майданчик на випадок, якщо в Україні йому стане непереливки у вигляді переслідування правоохоронцями».

 

Дополнительная информация

Прочитано 2807 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+9 #1 Какой вывод? 19.05.2017 14:44
Вывод из всего этого один. Нужно гнать Владимира Андреевича Карплюка дешевым польским веником. Пусть сидит в Польше и пользуется всеми благами цивилизации. Громада сама может найти диалог с застройщиками. Мы найдем диалог и с Карпенко, и Нелюбиным, и Страховским, не забудем и про Линевича. Вам не придется скидываться в партийную кассу , а фактически воровской общак "Новых облыч". Мы все живые люди. Сможем распорядиться ресурсами Ирпеня и без Вовы. Вова Карплюк думает про свои интересы, он не дает нормальных условий для остальных застройщиков. В фаворе у него его любимчик Антон Мирончук и Игорь Оверко. На них он сосредоточил будущие площадки под застройку. Но только по нему что он там в хорошей доле. Громада без согласования с ней не даст им зайти и на пойму и в лес. Мы требуем заменить секретаря Денисенко и обьявить недоверие Карплюка. Тогда в городе будет равновесие сил. Не будет узурпации власти одним Пшеком .
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины