Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Четверг, 18 мая 2017 18:59

33 сесія ІМР: Карплюк принизив кожного.

Автор Тетяна Радченко
33 сесія ІМР:  Карплюк принизив кожного. 33 сесія ІМР: Карплюк принизив кожного.

Недотримання регламенту, приниження депутатів, представників громади та журналістів, наклепи, звинувачення, погрози…  Це вже невід`ємна частина поведінки міського голови Ірпеня Володимира Карплюка під час виконання своїх посадових обов`язків.

Цинізм та принципове недотримання українського законодавства вражають очевидців від сесії до сесії. 

 

 

LavKoo

Вже зібралось чимало вагомих причин, для того аби в рамках чинного законодавства ініціювати відсторонення діючого мера Ірпеня Володимира Карплюка від посади, передати його до рук правоохоронних органів, вимагати від судової влади покарання для Карплюка за «службові злочини» в рамках діючого Кримінального кодексу. А все це може закінчитися 12 років позбавлення волі з конфіскацією… Але все по черзі. 

 79 стаття Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» просто обливається гіркими сьозами за Карплюком. Вона регламентує причини дострокового припинення повноважень голів міських рад та передбачає дострокового «відкликання з посади за народною ініціативою» в разі «якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян». Дії самого Карплюка під час останньої сесії, фактично розв`язали руки громаді міста на дії в рамках статті 207 КПК України. Тобто, вже сьогодні можна провести «громадське затримання» чинного мера та передати його до рук судочинства. Службовий злочин та привласнення, розтрата майна може закінчитися для нього 12 роками за гратами із конфіскацією майна.

Зазирнемо в Конституцію України. А точніше до статті 28 в якій йдеться що «кожен має право на повагу до його гідност».
18 травня під час 33 сесії ІМР міський голова Володимир Карплюк в черговий раз порушив головний закон країни. Публічно, під час регламентованих виступів представників депутатського корпусу ІМР (які не відносяться до партіїї «Нові обличчя») Володимир Карплюк неодноразово принижував виступаючих, звинувачував їх у хабарництві.

«На цю сесію власник інтернет-провайдера, який працює в місті виділив бюджет у 100 тисяч гривень кожному, щоб депутати зірвали сесію,» - цікаво, що таке зауваження Володимир Карплюк висловив після того, як протягом попередніх півгодини особисто «зривав» регламент. Після того, як депутат від Батьківщини Артем Калічко спробував спростувати голослівні звинувачення мера, міський голова продовжив: «Я тисячу доларів за голосування вам не дам. Присядьте». Цікаво, звідки Володимир Карплюк вирахував цю суму? Можливо мер сам потроху грішить по такому прайсу?
«Що ви зробили минулого разу? – продовжував свої голослівні звинувачення Володимир Карплюк, у бік депутат від фракції БПП Марії Шевченко, - Ви обікрали громаду на 10 млн грн.! Ви персонально!»

дать

Марія Шевченко, в свою чергу: «Володимир Андрійович, мені здається у вас в роду були якісь цигани. Бо вас так жалко, що хочеться зняти сережки і віддати. Ви такий бідний і нещасний…» Вершина неповаги до гідності жінки була миттєва відповідь Карплюка: «Хочеться дать – це не моє питання» (дивіться відео).
Не варто пояснювати в яких саме словах Карплюка було чітке зазіхання на честь та гідність людини.
Схоже, що 34 стаття Конституції України теж меру не знайома. В ній йдеться про те, що «кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань». Свої політичні переконання депутати Ірпінської міськради можуть висловлювати виключно якщо вони співпадають із переконаннями Карплюка. Інакше мер принижує та закидає необґрунтовані звинувачення в адресу депутатів. Це стосується і представників громади та журналістів.

DSC 0081 2

Дісталось і депутату Святославу Куценко, за те що політик вирішив вийти із партії Карплюка «Нові обличчя». Знову ж таки, з боку мера це порушення статті 34 Конституції України. Порушуючи регламент, міський голова не даючи депутату виступити та обґрунтувати свій вихід з партії, звинуватив його у несанкціонованому бізнесі. Склалось таке відчуття, що Карплюк просто боявся пояснень Куценка, чому ж той вийшов з партії .І не даремно.
«Виключення мене з фракції не заставить мене голосувати за твої бізнесові питання, - заявив Станіслав Куценко, - Володя, ми з тобою давно знайомі. Я говорю тобі чесно – це не той метод, який на мене діє. «ПРОМОЕНЕРДЖІ» - це бізнесовий проект. Це колишній комбінат «Перемога» який зараз ми віддаємо в оренду одній компанії». Карплюк звично відповів звинуваченнями: «Моє бізнесове питання?! Твоя заправка там стоїть – це моє бізнесове питання?!». Про яку заправку йшла мова, здається не відомо навіть самому Карплюку. Зате відомо, що на минулій сесії тричі (!) секретарем ІМР Юрієм Денисенком виносилось питання на голосування, аби ТОВ «ПРОМОЕНЕРДЖІ» віддати в оренду 15 га території колишнього комбінату «Перемога». Цікаво, що власником цієї фірми з уставним фондом у 10 тис гривень є пенсіонерка, яка нібито придбала у попереднього власника за 20 млн грн. споруди комбінату.
http://www.facebook.com/poglyadtv/videos/1319549534787752

Цього разу, Карплюку та Денисенко вдалося протягнути через сесію питання аби цій фірмі передати в оренду цінні землі промислового значення. Ринкова вартість цієї землі вираховується елементарно. Сотка такої ділянки в Ірпені коштує 10 тис дол. Помножимо цю суму на 15 га та переведемо в гривні по діючому курсу. І виходимо на суму - 390 млн грн.. А це вже половина бюджету Ірпеня. Як відомо громаді Ірпеня – передати в приватні руки орендаря цінну землю, це фактично з нею розпрощатись. Зазвичай, на орендованій землі відразу щось будується, приміром багатоповерхівка або торгівельний центр, і далі у власність забудовника земля переходить через приватизацію. Схема вже відпрацьована на прикладі будівельного бізнесу який належить самому Карплюку.

DSC 0098 2
Протягнути це скандальне питання та фактично позбавити громаду Ірпеня майна у 390 млн грн «дивом дивном» допомагла Карплюку сама система голосування. Депутат Артем Калічко під час голосування звернув увагу на те, що система голосування якось дивно підраховує голоси. Після того, як четверо депутатів витягли свої картки – їх голоси все одно були зараховані. Таким чином, всі питання ініційовані Карплюком були проголосовані «за». У тому числі і питання про землі колишнього комбінату «Перемога». Таким чином громада Ірпеня фактично втратила половину річного бюджету міста.
Депутат Артем Калічко намагався зупинити голосування на що Карплюк відповів: «Подивіться, якийсь цирк влаштовує просто. Провалилась ваша …. Прийдеться гроші повертать! Хвилюєшся? Хвилюйся! Давай!».
Після вимоги депутатів переголосувати низку питань, мер пояснив що це не можливо: «Сама система цього голосування передбачена таким чином, що ви нічого внести, змінить не можете. Ви зможете роздрукувать спокійно все те шо є, взяти собі, і дома вночі будете разом із Зінєвичем своїм будете шифровать там. Давайте!», - зазначив Карплюк. Зауважимо, Зіневич – і є той самий власник компанії інтернет-провайдера який наче б то, зі слів мера, профінансував зрив 33 сесії ІМР. Але менше з тим, питання так і не були переголосовані. Таку поведінку мера можна розцінювати виключно, як «службовий злочин». А додаючі розмах збитків це вже знову 12 років з конфіскацією.
Як відомо, громада Ірпеня вже попереджала Карплюка та Денисенка про свої наміри діяти в рамках статті 207 КПК України. Як відомо, ІМР на попередніх сесіях неодноразово піднімала та підтримувала своїми голосами ті земельні питання, в результаті яких були розпайовані та перенаправлені в приватні руки забудовників десятки гектарів землі які знаходяться поза межами м.Ірпінь. Приклад - багатоповерхівки на вул.Єсеніна, 30 та 31. Як відомо, законність цих об'єктів наразі вирішуються в судовому порядку.

DSC 0046 2

Втрата цінних земель комбінату «Перемога» які належать місту на 390 млн грн – ще один пункт у списку службових злочинів Карплюка. Тому, представники ірпінської громади завжди можуть, керуючись статтею 207 КПК України провести громадське затримання міського голову Ірпеня В.Карплюка та секретаря ІМР Ю.Денисенка. Після чого вищезазначені особи будуть передані до рук правоохоронних органів разом із протоколами затримання (відповідні заяви і звернення будуть продубльовані до Генпрокуратури України та СБУ). Згідно діючого Закону України затримані особи в рамках статті 207 КПК України можуть бути відпущені правоохоронцями лише за рішенням суду.

Прочитано 2253 раз

Похожие материалы (по тегу)

Медиа


Комментарии   

+5 #1 Суспільний резонанс 19.05.2017 08:45
Оскільки в Україні не визнається подвійне громадянство, тим не менш Вову 367 це не зупинило. Громаді Ірпеня стало відомо про отримання нашим міським головою паспорту "RZECZPOSPOLITA POLSKA" ще у 2015 році. А тому ми просимо журналістів Порталу Ірпеня офіційно звернутись до офіційних дипломатичних установ України та Польші із запитом про отримання Карплюком паспорту "RZECZPOSPOLITA POLSKA". Після зясування питань отримання паспорту іншої держави просимо звернутись до Комісії при Президентові України з питань громадянства щодо позбавлення Карплюка В.А. громадянства України.
Цитировать
+1 #2 атовець 20.05.2017 19:52
Один активіст Женя на фото, що більше нікого було фотографувати?
Цитировать
+2 #3 Платон 20.05.2017 21:07
Ярослав Куцебабенко очень правильно все сделал. работать на мошенника карплюка это не очень хорошо. Рано или поздно Вову все равно посадят, пусть даже пару дней но он проведет в СИЗО, дальше он выйдет под залог. Все бока по незаконным выделениям земли выйдут на поверхность, и люди увидят реальную картину этой партии застройщиков. Святослав это только начало. Страховский. Нелюбин, Карпенко эти скоро тоже покинут этот тонущий корабль. Вова ворует , а тень ложится на депутатский состав. Это неправильно. Это подло. Аплодирую Святославу. Молодчага.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины