Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Суббота, 13 мая 2017 15:26

Чи буде ВЕТО щодо секретаря КСР Сергія Даніша?

Автор

Вчора відбулася сесія Коцюбинської селищної ради, на якої на порядку денному стояли ряд важливих питань: бюджету, кадрові питання, питання з переобранням членів Виконавчого комітету та призначення нового секретаря КСР.

Соціальні питання щодо допомоги мешканцям Коцюбинського, було проголосовано одноголосно.

Так само було проголосовано питання, щодо обрання секретаря. За рішенням 16 депутатів, ним став Сергій Даниш. Відразу ж після цього питання депутати від «Нових облич», перестали голосувати. Ссоответственно, бюджетні, кадрові та обрання членів виконавчого комітету -провалилися.

 

Склалося враження, що депутати від «Нових облич», прийшли заради себе улюблених тобто підтримати секретаря Даніш і виконати мінімальну обіцянку перед своїми виборцями, тобто проголосувати за соціальні питання. Розблокувати повністю роботу КСР у них наміри, немає.
Ось як висловилася з цього приводу голова селища Коцюбинське Ольга Матюшина:

fest 10

https://www.facebook.com/groups/763212943787907/permalink/1253686068073923/?pnref=story

З цього приводу висловився і громадський діяч Ірпеня Євген Мельничук, який вважає, що в такому випадку О. Матюшиной, треба накладати Вето щодо секретаря Даниш і до тих пір поки не будуть одночасно проголосовані, бюджетні, кадрові питання та члени «Виконкому», і не буде встановлений баланс сил, не піддаватися на обіцянки депутатів від Нових облич, що вони нібито хочуть розблокувати роботу КСР.

fest 11

Подолати Вето у депутатів КСР від Нових облич,голосів немає, так як їм для цього треба 18 депутатів. І тут золотим голосом може стати голос депутата Миколи Єременка.

fest 12

Дополнительная информация

Прочитано 1523 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

+1 #1 G3 15.05.2017 21:03
Сергей Даниш он же криминальный авторитет по прозвищу "Медведь". И вот этот элемент претендует на место секретаря Коцюбинской рады. Да вы там что с ума посходили?
Цитировать
-2 #2 атовець 17.05.2017 09:43
Да! Женя цей медвідь як ти його ображаєш уже секретар Коцюбинської селищної ради і дійсно заслуговує на цю посаду. Його висунала на цю посаду сесія і прийняла рішення. скажу більше ця людина зробила і буде робити більше чим сама Матюшина, яка не змозі і не знає як вести за собою громаду і селище.
Цитировать
0 #3 Курсант 19.05.2017 21:34
Сергей Даниш два слова связать не может. Но при этом он получил научную степень кандидата юридических наук в Налоговой академии. Как такое может быть? Хотя в Украине может быть все. Даниш пишет с ошибками но при этом еще имеет свидетельство на занятие адвокатской деятельностью. Зачем такой набор криминальному и теневому лидеру Коцюбинского?
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины