Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Среда, 10 мая 2017 16:53

В Ірпені запрацював адмінресурс, а в Європі це стало б причиною політичного скандалу

Автор

Сьогодні в приміщенні фойє Ірпінського міськвиконкому, мешканці Ірпеня спостерігали картину, яка в будь-якій цивілізованій країні спричинила б політичний скандал, і стала ю причиною не одної відставки.
Прямо в приміщені мерії було вивантажено біля 50 000 примірників друкованого органу політичної партії «Нові обличчя» газети з однойменною назвою.


В фойє було присутньо багато людей, які прийшли вирішувати у ЦНАП свої питання, де-хто навіть брав собі примірники газети з розпечатаної пачки, але ніхто навіть не здивувався тому, що приміщення, яке є комунальною власністю міста використовується в якості чи то офісу, чи то виборчого штабу чи то складу партії «Нові обличчя» .
Ми довго боролися проти використання посадовими особами ресурсів держави, громади для реалізації власних політичних проектів, на Майдані люди віддали своє життя, щоб таке було не можливим.,Адже корупція починається з таких, на перший погляд, незначних порушень правових норм. Вирок сумний: Поки будемо вважати нормальним той , що міський голова розпоряджається землею громади виключно у власних інтересах, плутає міський бюджет з власним, а адміністративне приміщення міста плутає з офісом власної партії, до тих пір будемо жити як в країні третього світу, та бЕЗВІЗ в Європу нам не дали. Дякуємо що від чиновників Ірпеня це не залежить!!!

Газета Нові Обличчя

 

Прочитано 1221 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

-2 #1 атовець 11.05.2017 21:13
Мирославо! Дивись телевізор, дали безвіз, сам Призедент України Порошенко розповів. Проте, що залишили на півдня газету то що тут дивного для тебе особисто. Ти марно блудиш по шпальтах газет, коментуєш різні розборки з Карплюком, який намагається постіно працювати на громаду Приірпіння а в тебе заздрість на все. Була влада було б працювати а ти просрала.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины