Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Хто лобіює забудовника Оверко (Сінергія) в Ірпені?

Депутат Оверко г.Ирпень Синергия партия "Нові обличчя" Депутат Оверко г.Ирпень Синергия партия "Нові обличчя"

Успішний депутат мерської партії «Нові обличчя» Ігор Оверко, який зовсім недавно обігнав навіть мера по добробуту задекларувавши під 200 квартир, а в даній статті описується чому ж (вірніше кому) зобов'язаний своїми успіхами в бізнесі депутат, вірніше, олігарх-забудовник від партії "Нові обличчя. "

 

Десять хвилин від Києва - і ви в тихому та затишному Ірпені. Зручна інфраструктура і близькість від столиці роблять місто привабливим для інвесторів, і перш за все будівельників. З кінця 2014 - початку 2015 років в Ірпені починається стрімке захоплення ринку будівництва житла новою будівельною компанією "Синергія".

 Щоб зрозуміти методи цієї нової компанії, розглянемо історію будівництва житлового комплексу Grand Life (компанія "Укрсоцбуд"), яке на сьогоднішній день контролює "Синергія".

Ще 8 років тому "Укрсоцбуд" уклав з Національним аграрним університетом договір про суборенду земельної ділянки в 5 гектарів під забудову житлового комплексу. Термін оренди вказано аж до середини грудня 2030 року, плата за суборенду становить близько трьохсот тисяч гривень на рік до міського бюджету. Зрозуміло, дане рішення отримало схвалення на сесії міської ради.

Розпочалося будівництво, і через деякий час тут з'явився сучасний ЖК Grand Life з чотирма багатоповерховими будинками. І це був тільки початок. Квартири охоче купувалися, в планах будівельників було звести другу і третю черги комплексу. Також забудовник проклав нові комунікації: водопровід, газопровід, каналізацію. На все це витрачено понад 38 млн грн.

Але сталася криза, і "Укрсоцбуд" тимчасово заморозив будівництво наступних черг, продовжуючи шукати інвестиції. І при цьому регулярно вносячи орендну плату.

На початку 2016 року будівельники знову закотили рукава. Крім житлових будинків, потрібно було звести ще дитячий садок і іншу соціальну інфраструктуру. Але почалося незрозуміле. "Укрсоцбуд" несподівано дізнався, що за рішенням Ірпінської міської ради договір оренди з компанією розірвано, земельні ділянки поділені на частини з новими кадастровими номерами і передані в користування іншій будівельній компанії - "Синергія". Земельна ділянка була швидко обнесена парканом, причому на "окупованій" території залишилися не тільки прокладена газова мережа, водопровід, каналізація, розведені під другу чергу будівництва, але і дві трансформаторні підстанції та навіть будівля офісу продажів квартир Grand Life.

24173372

Рейдерське захоплення? Дуже схоже на нього. При цьому, незважаючи на "зміну" забудовника, в будівельному паспорті ділянки тривалий час значився "Укрсоцбуд" - ЖК Grand Life. Новий забудовник почав будувати на "чужому" місці великий житловий комплекс ЖК "Синергія". Зрозуміло, що такі дії неможливі без повного взаєморозуміння та погодження з владою Ірпеня.

24173373

Звичайно, "Укрсоцбуд" подав до суду. 23 травня 2016 року Київський окружний суд скасував рішення міськради про передачу землі новому забудовнику, наклав арешт на дані ділянки та заморозив будівництво ЖК "Синергія".

Укрсоцбуд рішення суду 2016

Однак новий забудовник не зупинив будівництво - після винесення судового рішення співробітники поліції зафіксували в протоколі факт того, що компанія веде будівництво по чужому технічного паспорту - нібито дитячого садка, якого так не вистачає місту. Але згідно з інформацією фахівців "Синергії", розміщеної на будівельних форумах, спочатку планується будівництво 7 багатоповерховех будинків, а потім - дитячого садка.

Пройшов час, будинки ЖК "Синергія" будуються повним ходом... Квартири продають, не жаліючи грошей на рекламу. І ніякі перевірки та суди не зупинять цей процес, якщо маєш потужних лобістів у владних кабінетах Ірпеня. А можливо це не тільки лобісти, а й ідейні натхненники і співвласники будівництва.

24173370

Людей, які купують квартири забудовник "Синергія" не попереджає, що квартири побудовані на чужій землі.

ДУМКИ СТОРІН

Мер Ірпеня Володимир КАРПЛЮК:

- Ми кілька разів зверталися в компанію "Укрсоцбуд", щоб вони виконали свої зобов'язання і побудували дитячий садок. Нам щоразу відмовляли. На цьому наші взаємини з "Укрсоцбуд" закінчилися. Хоча вся проектна документація передбачала будівництво соціальної інфраструктури. Але там навіть елементарних парковок не зробили. Що стосується комунікаційних мереж, то компанія зарахувала їх собі в рахунок пайової участі, а потім передала на баланс місту. І ми будемо оскаржувати це рішення. Понад мільйон гривень "Укрсоцбуд" повинен в рамках реконструкції інфраструктури міста. Частина території відійшла під садок, а частина - залишилася в місті. Міськвиконком на конкурсних засадах визначить, хто і як там буде будувати.

Директор "Укрсоцбуд" Володимир КРИВИЙ:

- У нашому проекті спочатку було заплановано будівництво дитячого садка на 150 місць. Але нам необхідно було залучити кошти, щоб завершити будівництво в умовах кризи. Ми провели для даного мікрорайону нові комунікації: водопровід, каналізацію, газопостачання. Але міська влада незаконно передала землю, що вже підтвердив суд, іншій будівельній компанії. "Синергія" відкрито продає квартири в споруджуваних на нашій землі будинках, використовує наші комунікації. А прокладка нових комунікацій - це 30% від загальної вартості будівництва.

Последнее изменениеВоскресенье, 07 мая 2017 20:47

Дополнительная информация


Комментарии   

-2 #1 Арам Баргсян 10.05.2017 20:31
классная картинка. Нужно чуть доработать в фотошопе и будет в самый раз) По поводу синергии, был у них в офисе - говорят будут строить шестнарики в третьей очереди. 16 этажей (!) для Ирпеня как-то дико. Мы живём в эпоху дикого капитализма, если государство сильное, оно как-то ограничивает аппетиты этих акул. А если оно слабое, да еще и слилось с криминалом, то и получается, что все люди равны, но некоторые "равнее", как по Оруэллу.
Цитировать
-3 #2 АЗОВ 12.05.2017 14:24
Игорь Оверко это коллега Вовы Карплюка. Они вместе идут вразрез с интересами Громады и пытаются застроить Ирпень своими халабудами с выгребными ямами. Все депутаты городского совета видят что в первую очередь Денисенко и Карплюк протягивают интересы Оверко и Мирончука а потом уже дают немного и депутатам решить свои вопросы, и то не всегда. Карплюку необходимо обьявить недоверие и уже сейчас думать кого поставить на город. А этих жополизов типа Христюка, Плешка, Попсуй, Дворникова, Литвинова надо уже сегодня гнать метлой с городского совета. Это как пиявки. Присосались и пьют нашу кровушку.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины