Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня
Пятница, 05 мая 2017 12:36

Зубко грозиться відбирати землі у безвідповідальних власників через пожежі

Автор

Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко доручив Держлісагентству та профільним міністерствам напрацювати пропозиції щодо посилення відповідальності власників землі, яка не обробляється, у разі виникнення пожеж.

Про це він заявив на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

“Держлісагентство, Мінприроди, МінАПК і ДЗК (Державний земельний кадастр. - Ред.) мають спільно підготувати пропозиції про збільшення відповідальності власників землі, якщо не відбувається дотримання пожежної безпеки і виникають пожежі. Якщо не обслуговується, якщо не обробляється, якщо не дотримується пожежна безпека - до позбавлення власності або повернення у державну власність”, - наголосив Зубко.

Таке рішення урядовець прийняв після виступу голови Київської ОДА Олександра Горгана, який розповів, що більшість пожеж торфовищ минулого року сталися саме на земельних ділянках, які не обробляються власниками.

“Набуває особливої відповідальності питання власників земельних ділянок, які їх не обробляють, тому що у нас фактично всі торфовища, які горіли в минулому році, вони горіли на приватній землі. Потрібно приймати рішення або через вплив за рахунок прогресивного оподаткування тих земельних ділянок, які не використовуються за цільовим призначенням, або їх вилучення, але в будь-якому разі треба звертатися до фінансових інструментів”, - зазначив Горган.

Дополнительная информация

Прочитано 1634 раз

Похожие материалы (по тегу)


Комментарии   

0 #1 атовець 08.05.2017 20:44
Яке відношення має Зубко або Кабінет Міністрів України до сомоврядування і земель власників паїв. Можна порадника запитати Мирослави Свистович як це зробити! Всім відомо, що вирішити можливо через суд, але є велике АЛЕ. Втрачені всі строки позиву і суд може не взяти заяву до розгляду, а про рішення суду можна забути.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины