Menu
Портал Ірпеня, новини Ірпеня, довідка Ірпеня

Завдяки пікетуванню прокуратури, Ірпінці дізналися про ще одну аферу забудовника Мирончука - ЖК «Фаворит»

Завдяки пікетуванню прокуратури, Ірпінці дізналися про ще одну аферу забудовника Мирончука - ЖК «Фаворит»

11 квітня громадські активісти Приірпіння провели пікетування біля Обласної прокуратури. 

На пікеті були присутні представники Ірпеня, Бучі, Коцюбинського та Гостомеля. Основною ідеєю протестної акції було примусити, нарешті, Прокуратуру Київської області виконувати свої обов’зки .

Загальні вимоги пікетувальники виклали у зверненні до Прокурора Київської області:
1. Розслідування усіх справ щодо побиття громадських активістів за останні 2 роки в Ірпінському регіоні ( більше 10 справ):
2. Пришвидшення розгляду справи пов’язаної з прийняттям Ірпінською міською та Бучанською селищною радою у 2002 році щодо переведення земель лісового фонду в до категорії житлової та громадську забудови;
3. Розслідування справ щодо незаконного дерибан земель державного лісового фонду, та незаконних забудов в Ірпінському регіоні;
4. Розслідування справ, щодо корупційних схем із зменшення сум пайової участі забудовників в результаті чого бюджету було завдано збитків на сотні мільйонів гривень.
Формальним приводом для чергового пікетування Прокуратури були події на Гстомельському шосе, 8а, де напередодні громада через бездіяльність правоохоронних органів, змушена була сама знести незаконно встановлений паркан навколо земельної ділянки про заборону використання якої є ухвала суду.
Насправді, у провадженні прокуратури находяться кілька десятків справ, щодо незаконного виділення ділянок бід багатоповерхове будівництво на землях державного лісового фонду, будівництва з порушенням вимого Закону «Про основи містобудування», вирубки дерев лісової породи, які усі в межах регіону є власністю держави та побиття громадських активістів.

У цей день мав проводити прийом громадян Прокурор Київської області Чібісов. Проте, коли представники пікетувальників прийшли в приміщення де має проводитися прийом громадян, вони побачили там кілька чоловік, які марне уже з самого ранку чекали на прийом. Начальник відділу прийому громадян, повідомила, що пана Чібісова не буде на прийомі, бо він знаходиться на нараді. Це викликало природнє обурення у людей в приймальні. Адже виявляється це вже 5 підряд прийом громадян, який має проводити Чібісов і на який він не з’являється. Пропозиція, начальника відділу, що вона забере і зареєструє їхні заяви звісно не підійшла людям, які здалека їхали з, щоб потрапити на прийом саме до Керівника прокуратури. Адже з таким же успіхом вони могли б свої звернення просто відіслати поштою.
Ми, звісно, теж приїхали не зареєструвати своє повідомлення, то ж, коли нам запропонували, що нас прийме начальник слідства, ми відмовилися. Після деяких очікувань до нас все таки вийшов перший заступник Прокурора Київської області Грабець Ігор Несторович. Він у курсі більшості справ Приірпіння, добре відомий багатьма активістами, зокрема В. Бархоленком, який не дає спокійного життя прокурорам-корупціонерам уже багато років. Тож розмова, яка затягнулася майже на 2 години була предметною. Пройшлися по ряду кримінальних справ ініційованих активістами, розслідування яких зависло на довгі роки, деякі з 2006 року не доведені до суду, а також говорили по окремим незаконним об’єктам.

Прокурор намагався довести нам, що у них забрали повноваження, тому вони дуже мало чого можуть. Він повідомив, що для контролю за законністю в різних сферах суспільного життя створено 70 різних установ, вони ж (Прокуратура), можуть реагувати лише після висновків цих установ, представляючи їхні інтереси. Слідчих дій Вони теж не проводять. Згідно нового законодавства Вони лише керують слідством яке має проводити поліція. Втім І. Грабець стверджує, що, навіть не дивлячись на всі обмеження, Вони роблять по Ірпінському регіону набагато більше ніж ми знаємо. Виявляється по міських головах А. Федоруку і Л. Прилипку, і по В. Карплюку порушено багато кримінальних справ про які ми навіть не знаємо.
Звісно, нас як громаду цікавило більше не скільки порушено кримінальних справ чи пред’явлено підозр, а скільки з них доведено до суду і скільки об’єктів незаконного дерибану повернуто громадам або державі? Адже ми прекрасно знаємо, для чого правоохоронні органи порушують кримінальні справи ( до того ж такі про які ніхто не знає)…. Справи безрезультатно зникають а працівники прокуратури стають власниками незаконно збудованих квартир та незаконно розданих земельних ділянок…. Так як це було, наприклад з прокурором Матвійцем, який після однієї такої справи дивним чином став власником квартири в Бучі. Але, нажаль, такими результатами своєї роботи Прокуратура похвалитися не може. Тож скільки іще прокурорів стане нашими сусідами?

Повертаючись до ділянки по Гостомельському шосе, 8, та до її суборендатора забудовника А.Мирончука який став черговим приводом для зустрічі громади з прокуратурою, то виявилося, що окрім уже відомих громаді об’єктів цього забудовника по Гостомельському шосе, 8а, по Єсєніна, 30, по Чехова, 27, на які накладено арешт суду – заборону здійснювати будь-яке використання земельних ділянок в тому числі і вирубку дерев, така ж ухвала і виконавче провадження є і по вул. Мінеральній, 7 та 7ж.
Postanova
Це земельна ділянка, яка знаходиться безпосередньо біля відділу Ірпінської поліції. Громада пропонувала побудувати на ній комплекс: школу та дитячий садочок. Але, як завжди воля громади, так саме як і потреба міста, була проігнорована владою на користь власних меркантильних інтересів очільника міста В.Карплюка. Земельна ділянка була віддана на одну з фірм А. Мирончука, що дає підстави підозрювати, що зазначена людина не просто пов’язана з діючим мером, а є однією з підставних осіб на які мер В. Карплюк оформив свій будівельний бізнес. В тім, якщо позиція А.Мирончука і В. Карплюка, яка полягає в тому , щоб як найшвидше збудувати, продати і покласти в кишеню гроші – усім зрозуміла, то позиція Ірпінської поліції прямо на очах якої, фактично, з листопада 2016 року здійснюються незаконні будівельні роботи потребує як мінімум внутрішнього розслідування з боку керівництва МВС. Адже ухвала суду про заборону будівництва винесена на підставі (Зверніть увагу!) заяви слідчого Головного Управління Національної поліції (ГУ НП) іще 22 листопада 2016 року. І весь цей час через паркан від Поліцейського відділу відбувається незаконне будівництво. З 02 лютого по цьому об’єкту відкрито виконавче провадження! Але навіть виконавче провадження відкрите за подання Головного Управління поліції не є підставою для Ірпінської поліції (уже 2 місяці) для зупинення незаконного будівництва!! То що тоді говорити про інші об’єкти забудовника - порушника: Гостомельське шосе, 8а, Чехова, 27, та Єсєніна, 30 та 31 по яких заявниками є звичайні громадяни?? До речі, цікаво перевірити скільки представників поліції та членів їх родин стануть власниками у незаконно збудованому будинку по Мінеральній, 7 та 7ж?

жк фаворит


Комментарии   

+2 #11 Для Артема 14.04.2017 15:47
Артем своими пасквилями вы лишний раз подтверждаете что собственником Орлан инвест групп является Карплюк Вова который в случае признания судом незаконного строительства домов в Ирпене может смыться в Америку. Но этим нас не испугаешь. Громада все равно будет выводить Вову на чистую воду. И не даст ему незаконно застраивать наш город. Поэтому ваши аргументы совсем для нас не аргументы.
Цитировать
-4 #12 Artem 14.04.2017 16:13
Цитирую Для Артема:
Артем своими пасквилями вы лишний раз подтверждаете что собственником Орлан инвест групп является Карплюк Вова.


Я понятия не имею, кто чей собственник. Я вложил деньги в квартиру и не хочу их потерять. Громаде однозначно нужно бороться за права и все остальное что вы написали.
Может когда я перееду в ваш чудесный город я и сам буду вам помогать. Но пока, ваша позиция "заморозить строительство" меня беспокоит...
Цитировать
-1 #13 Деонис 18.04.2017 09:50
Портал Вы часто пишите о незаконности стройки ЖК Есенина т.к. два дома комплекса находятся за чертой города Ирпеня!!?? Есть информация, что там уже начинает тот же застройщик Ордан строить третий, а потом и 4-ый дом!!! Наверно не всё так беззаконно если планируется ещё два дома!!! Портал прокоментируйте пожалуйста ситуацию, что б будущие инвесторы заранее быле осведомлены!
Цитировать
+3 #14 1111 18.04.2017 13:58
Что тут можно коментировать. Согласно определения суда стройка на Есенина незаконна. Мирончук игнорит суд так как за ним стоит Карплюк. Проверка Киевской облгосадминистрации показала, что участок на Есенина выделен незаконно и находится за чертой города. И проблемы у инвесторов будут немалые. Как туда подключать комуникации? Но людям наверное все равно. Они вначале покупают а потом думают. Как скажет потом Карплюк это их проблемы, они знали у кого покупали.
Цитировать
-1 #15 Вася 19.04.2017 10:00
На форуме ЖК Есенина пишут, что комуникации туда уже протянули и есть даже фото как тянут - разрытая земля, трубы и т.д.
Цитировать

Добавить комментарий

     


Защитный код
Обновить

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины